Back to Homepage!Mirėsevini te libri i miqve i faqes Kaēaniku online
8753 Entries
Your Name: Your message:
Your Homepage:
Your Email:
Security-Code:   Please enter the security code to the left!
 

Page: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70
127. fjolla wrote at 30.06.2010 - 18:22 hours
ngushllime familjes zharku per djalin e tyre
Homepage: not entered   Email: not entered

128. Dikushja wrote at 25.06.2010 - 11:57 hours
Ngushllime per Familjen ZHARKU ..Zoti n Xhenet
Homepage: not entered   Email: not entered

129. dalloshi wrote at 25.06.2010 - 09:35 hours
i shprehim ngushllime familjes zharku per humbjen e djalit te tyre familja dalloshi nga zvicrra
Homepage: not entered   Email: not entered

130. mehmeti- cnd wrote at 24.06.2010 - 18:24 hours
Familjes Zharku si dhe gjith shokve te ndjerit Avniut u shprehi ngushllime,Allahu ju shtofte gajretin , Zoti e shperbleft me gjeenet,
Homepage: not entered   Email: not entered

131. Sylejman Vehbi Shehi wrote at 22.06.2010 - 23:51 hours
I shprehi ngushllimet e mija familjes Zharku per humbjen e birit te tyre Avni Zharku,Allahu gajretin familjarve dhe te ndjerit gjenetin.
Homepage: not entered   Email: CH.

132. vala wrote at 22.06.2010 - 18:50 hours
Ishprehi ngushllimet e mija familjes Zharku per humbjen e birit te tyre.Zoti gajretin dhe te ndjerit xhehnetin.
Homepage: not entered   Email: not entered

133. Gona Fr. wrote at 22.06.2010 - 17:10 hours
Ngushllime familjes Zharku,per humbjen e djalit te tyre, Avniut.
Homepage: not entered   Email: not entered

134. Familja Bajra wrote at 22.06.2010 - 13:13 hours
ngushllime familjes Zharku per humbjen e djalit te tyre Avni Zharkun ( luftar i qmuar qe dha kontribut shum per kosove e per shqiptart e maqedonis)me respekt i shprehi ngsuhllimi gjith familes Zharku Gazmend Sali bajra Nga gjermania
Homepage: not entered   Email: not entered

135. odrani wrote at 22.06.2010 - 00:12 hours
a din dikush me shume me tregu per rasti,dhe ngushellime familjareve te vrare
Homepage: not entered   Email: c24f9

136. x men wrote at 21.06.2010 - 23:52 hours
ngushllime familjes Zharku per humbjen e djalit te tyre Avni Zharkun ( luftar i qmuar qe dha kontribut shum per kosove e per shiptart e maqedonis)
Homepage: not entered   Email: not entered

137. KAQANIKASI wrote at 21.06.2010 - 21:57 hours
Ngushllime familjes zharku per vdekjen e djalit te tyre avni zharkun
Homepage: not entered   Email: not entered

138. ku ku wrote at 21.06.2010 - 15:33 hours
Katėr tė vrarė nė njė pėrleshje tė armatosur nė Viti

Njė incident i rėndė ka ndodhur sot nė orėt e hershme tė mėngjesit nė Viti, ku nga armė tė zjarrit janė vrarė 4 persona dhe njė ėshtė i plagosur rėndė. ...
Postuar: 11:16:52 / 21.06.2010Rastin e ka konfirmuar edhe policia e Kosovės e cila nuk ka bėrė tė ditur identitetin e tė vrarėve, mirėpo burime tė Radio Kosovės, njoftojnė se janė dy persona nga Sllupqani i Kumanovės, njė nga Sadovina dhe njė nga Kaēaniku.
Homepage: Available, please click   Email: ska

139. Negiiiiii wrote at 19.06.2010 - 23:51 hours
hey ju Pershendes te gjithve shpresoj qe mir kaloni...

u ofrue Koha e Pushimeve per me ardh ne Kacanik VERA 2010

ciaoooooooooooooo
Homepage: not entered   Email: not entered

140. bonaaa wrote at 19.06.2010 - 14:49 hours
Bona e pershendet Arin qe e don shum dhe i thot ICH LIBE DICH SCHAZ {Smily:71.?
Homepage: not entered   Email: not entered

141. ne 2-dyja wrote at 19.06.2010 - 14:47 hours
tung nga ne 2-ja ni pershendetje per ato dyja qe na kan lan vetem ne shtepi oki qao klm ishalla i zen shivi me grushta hahaha...?
Homepage: not entered   Email: not entered

142. kaēanikase* wrote at 18.06.2010 - 15:40 hours
heei qfar ka te re n vendin ton me te :D
Homepage: not entered   Email: not entered

143. Melaqjaekacanikut wrote at 18.06.2010 - 01:09 hours
Ohhh MISS shum Kacanikuuuun
Homepage: not entered   Email: not entered

144. Vala wrote at 17.06.2010 - 17:07 hours
pershendetje nga zemra per te gjith kaqanikasit,ju oroj sot ket nat te madhe dhe zoti ju shperbleft me te mira.
Homepage: not entered   Email: not entered

145. imeri wrote at 13.06.2010 - 14:30 hours
tfala nga annemasui
Homepage: not entered   Email: not entered

146. Dikushja wrote at 11.06.2010 - 13:39 hours
pershendetjeeee kacanik the bestt ;)
Homepage: not entered   Email: not entered

147. KaCanikas^BiBeR^i^TurshiVe wrote at 07.06.2010 - 19:56 hours
Pershendetje Popull

Veq deshta me ju pershendet e kaloni mir krejt Kacaniklit kudo qe jeni
Homepage: not entered   Email: not entered

148. kepa wrote at 07.06.2010 - 14:07 hours
pershendetje
Homepage: not entered   Email: not entered

149. Dikushjaa wrote at 05.06.2010 - 14:58 hours
mirmengjess kaēanik :D qka po bani a jeni mire ?? a keni dal n Korrz mu rrezit a jo :p
ju pershendes t gjith Mwaah
Homepage: not entered   Email: not entered

150. wbny b w wrote at 04.06.2010 - 06:09 hours
oj nebe ekum morr vesh se shkrimet etu edhe mendimet etu injo edhe edi qi kurr nuk ndryshojn sa tjemi xhall e per me kalumir ne gurbet ti edi qysh kalohet tung te pershendes perzemersisht
Homepage: not entered   Email: not entered

151. e di une kush wrote at 02.06.2010 - 20:13 hours
tung te gjitheve
si jeni a jeni mire
a po lodheni
ngushellime familjes shehu dhe jezerci per rastin qe u paska ndodhe,
pershendetje per te gjithe

o BBNY

a jemire a je lodhe a e more vesh qe qajo qe po te shrun ne emer DIKUSHE nuk eshte e verteta
kalofsh mire andej nga jeni
Homepage: not entered   Email: not entered

152. familja bajra wrote at 01.06.2010 - 20:30 hours
ngushllime familjes jezerci dhe shehu i shprehi ngushllimet e mija ne emere te fam.se bajra nga gjermania,zoti gajratin ja shtofte,e te ndjeres xhenetin
Homepage: not entered   Email: not entered

153. vala wrote at 01.06.2010 - 19:25 hours
i shprehi ngushllimet e mija familjes shehu dhe jezerci ,zoti gajretin,e te ndjeres xhenetin.
Homepage: not entered   Email: not entered

154. Kaēaniklija wrote at 01.06.2010 - 16:24 hours
O Kaēanikli a jeni mire, si po kaloni.
Vetem deshta me ju pershendet dhe ju deshiroje ēdo te mire.
Homepage: not entered   Email: not entered

155. daja wrote at 01.06.2010 - 01:44 hours
ELENA a me don edhe mue mos je ne ch se ju nikollt ne zvicerr jeni skeni ku mu kan
Homepage: not entered   Email: not entered

156. ELENA wrote at 31.05.2010 - 14:32 hours
ju dua shummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
jam nga kaqaniku
Homepage: Available, please click   Email: elenanika[AT]hotmail.com

157. rama wrote at 31.05.2010 - 11:54 hours
tungi kaqanik ju pershendes shum ju duaaaa jeni mat miret veq vazhdoni e punoni veq me pun qe ja dalim me as gje tjeter leni thash e thamet mos u mirrni me to jo ki ashtu jo aj kshtu mos u mirrnime fjal tkota leni njerzit net punojn tung kaloni mir.
Homepage: not entered   Email: not entered

158. .... wrote at 30.05.2010 - 13:52 hours
po para dy diteve ka vdek motra e xhevdet shehut e martuar te jezerc eshte kon
Homepage: not entered   Email: not entered

159. ... wrote at 30.05.2010 - 12:44 hours
a ka mundesi me tregu se kush koka Vdek ?? flm
Homepage: not entered   Email: not entered

160. Mehmeti wrote at 30.05.2010 - 04:18 hours
Ngushllime familjeve Jezerci dhe Shehu per vdekjen e bashkshortes,vajzes juaj,mos te merziten Zoti ju shtoft gajretin,te ndjeren Zoti e shperbleft me gjenet,nga familja Haxhiu ne Kanada
Homepage: not entered   Email: not entered

161. Dritoni wrote at 29.05.2010 - 01:57 hours
oo ti aga ban qka po paske shkrujt palidhje breh Ntp Bardhin e paske perfshi nsene qe sjan qka osht ky kaqanik breh vlla une mergim ktu merzitna hi lexoj ktu fjalime ehe ngoj muzik merzitna per kaqanik eh ti shkrun paldihje ktu une jam deshmitar edhe familja ime per NTP BARDHIN qee na Nkoh Tluftes nauu kaa Djegur shtepia dhe jem kan pa kulm ne kok kemi fjetur ne shator por me voheen kem nejt te nje kusheri i cili na ka ofruar shtepin per pak koh pastaj kan filluar ndertimet ehh ages Shaban Qe e Dua shum te ndjerin i cili na ka ofruar nje banes ku u ndertua e para ne kaqanik kem nejt 7 muj pa paguar hiq ne at koh skem pas eh ti fol ksi sene spot vjen marre une veq kisha pas deshir me dijt kush je edhe Kur Kisha ardh ne pushime ne kaqanik kisha dasht mu taku me ty me pi kafe dhe me ti tregu cilt jan tmir cilt jan tkqit ehh Kaqanikut une qe 3 vit skam ardhur ne kaqanik dhe kam ndegjuar qe gjum esht rregulluar ne kaqanik u permisuar por edhe ne fotografit e bukrua e kum par kaqanikun e bukur me banesat e ages shaban eh banesat e bashkimit ehh ti fol ktu pallavra kqyr puno ti munoju me punu per veti ehh mos u mirr me ksi pun tpa verteta tii koke i lidht mesiguri qin per qin hala me at shoqerin e vjeter te serbis dhe me ato perparimet e tua qe i keni ba ju edhe shot e tuu qe ket tu na qu n'humner eh me familjen tane Let osht Me Fol Po ZOR OSHT ME mendu te kaluaren e vetes te pershendes tu kisha lut ksi fjal ma mos met fol tpam ne dikush tjeter mos t'she se thot najkush paha lujt ky njeri a skoke mir hajde evalla kalofshi mir se boll jam merzit per kaqanik po qka me ba jena qeshtu e ksih ne gurbet ju dua shum Kaqanikas Dhe Ju Uroj Shendet.
Homepage: not entered   Email: not entered

162. Sopjant wrote at 29.05.2010 - 01:48 hours
AGA BAN - Ty Mdoket Agaa Ban Paha Me Tu Pree Veshi Mos Shkruj Sene Pa Kryp .
Homepage: not entered   Email: not entered

163. sopjant wrote at 29.05.2010 - 01:45 hours
Aga Ban
Homepage: not entered   Email: not entered

164. sopjant wrote at 29.05.2010 - 01:35 hours
ejj tii AGA BAN a spo kij me qka mu mirr eh po mirresh me punt e allkiv a per qka permen ti NTP Bardhin eh Sopjjant eh tjert pse skqyr me punu per veti e me perparu njerzt punojn ehh kqyrin me arrit diqka eh mu kan sa ma mir e jo mu mir me rrespekta e eh hamama po ti ishalla kij rrespekt per veti t'rrepsektojn ty qajo ma e ransishmja mos kqyr me fol per tjer po nese je burr e kallzon emrin e vertet kush je edhe shkrun me emer me mbiemer eh jo me Emra t'pa vertet edhe mos na kallzo neve ti per kohan e tuah se boll po shitshe kishe po dishe diqka po sen spo dijshe pi marrshe kto fjal najkun t'gatshme edhe pi shkrujshe ktu kqyr ma shum RRESPEKT PER KAQANIKLIT E VERTET EDHE Ma Shum punoo Se Skoke kerkun Hajt Shoq. eh Mos Umuno mem ba ktu shrime tmira mem mnu Pika Presjee mem Mu Ba Ktu Intelektual Po Shkruj diqka ma mir qee me msu diqka kaqanikas diqka per teje qe je tu ba edhe ke ba Se Kerkush spe din far patrijoti je kan ti ehh Far Patrijoti je Mu Kan I Mir shkrun me emer T'tanin .
Homepage: not entered   Email: not entered

165. vala wrote at 27.05.2010 - 18:16 hours
jo jam vala e detit qe do mundohem qe disa fjal te kota e ofendime ti bart e ti hudh ne det
Homepage: not entered   Email: not entered

166. Mexhide Kyēyku wrote at 27.05.2010 - 18:11 hours
Oj Valė, a je Vala 900 - 44, apo 900 - 45?
Se telefoni boll pa na jep gazep kur po na kushton sa herė flasim nė kėto valė
Homepage: not entered   Email: not entered

167. vala wrote at 27.05.2010 - 18:04 hours
mirdita te nderuar kaqanikas ju pershendes nga zemra dhe ju uroj nje dit te mbar
Homepage: not entered   Email: not entered

168. kema wrote at 27.05.2010 - 15:02 hours
pershendetje kaqanikas jeni mat mirt kush e shan kaqanikun zoti e vraft kaqaniku vend ma i bukur nkosov esht.
Homepage: not entered   Email: not entered

169. hot-kacanikase wrote at 26.05.2010 - 21:53 hours
o njerzz mos u perlani bre....po knaqnu edhe per neve se na ka ^hanger dreqi neve ne gurbet knaqnuu edhe per nevee hahahahha juu duu kaqanik :DD:D::D
Homepage: not entered   Email: not entered

170. ILAZI Kacanik wrote at 26.05.2010 - 21:30 hours
Mirdita te nderuar kacanikas
Me te vertet eshte per te ardhure keq kur nga komentet e meposhtme te cilat nuk kan identitet aty ku mungon guximi qe njerzit te flasin me emra aty buron shpifja
O NJERZ LENI NJERZIT LET PUNOJNE let ndertohet kacaniku mos i etiketoni njerzit lene ntn bardhin dadinin e te gjith ata qe punopjne e i ofrojne kacanikut ndertim e sadopak prespektive eshte per te lavdruar NTN bardhin i cili shum kacanikasve ju ka ofru kulm mbi koke edhe ateher kur ata jan kane shum ngushte e dine ata qe jane deshmitar.
mos merrni me keto gjera leni njerzit te qet e ju qe jeni aq te menqur e dini gjera sa i keni kontribuar kacanikut apo nashat jeni agjente qe po zbuloni kaq shum gjera apo ndoshta lidhjet e vjetra dhe noistalgjia per UDB-n po ju shtin me fol keto gjera PO ndoshta je ndonje nga bashkepuntoret e vjeter te UBD-se se po dishe shum o AGA BAN kontriboj pak kacanikut ban nja spiunazh se na "atdhedashes" si ti kemi boll
Ku ishi ju o trima si AGA BAN e shoket e tij ne kohen e luftes pse more nuk erdhet n kacanik
Homepage: not entered   Email: not entered

171. gjambazi wrote at 26.05.2010 - 19:14 hours
tung te gjithve ne kete faqe te kacanikut po quditna me ju njerze pse merreni me pune te kota me kryetarin per ne nuk bane ase nje kryetare kryeatari eshte i mire me ka pune teperi i mire eshte se ne kacanike njerzite e haje buken e vtet dhe i bajne gajlet e huaja veq perpare kryetare urime posti se ska ma te mire njeherr
Homepage: not entered   Email: not entered

172. NTN BARDHI wrote at 25.05.2010 - 16:13 hours
pershendetje kacanikas te dashur desha tja baj nje pyetje agaes ban aki fakte per ket shpifje qe pe ban ndaj ntn bardhit tu kisha lut mos mu mirr me shpifje me fjal trruges se krajt qka kum ndertu me njers i kum ndertu as kush nuk um ka financu po mosumirr me fjal trrugve se qeto njerz si ti e kan lan kaqanikun tvarfer ti duhesh mu krenu qe po ndertohet diqka ne kaqanik ejo me gjelozu se shum familje e kan buken nket firm nuk ban me fol diqka qe nuk esht
Homepage: Available, please click   Email: bardhi

173. trimori wrote at 24.05.2010 - 17:25 hours
he more kaqanikli qe e ban veten si aga ban po me dhimbesh po ishalla nuk te vjen soni si ages ban se i paske nga ages bane valla mi marr njerzit naper goj po leje dadinin e bashkimin le te punojn se ata nuk jan si ti aga bane nuk mirren me llafe si ti po hallall ju qoft se e kan hjeshu kaqanikun po mir se na njerin e zoti nuk e dojm ej per agen bane vetne naskin se e ka njoft ma se miri tung kaqanik spaska met me hy ne ket faqe e paskan flliq o rem pastro pak se koka ngulfat faqja tung
Homepage: Available, please click   Email: kosov

174. kaqanikasja wrote at 24.05.2010 - 17:11 hours
ju lumt zotri kryetar je simbol i kaqanikut kan met lyp po do te bahet von se kryetar si ti valla mooooooooottttttttiiiiiiiiii ska pas nuk te njo shum bash kisha pas deshir me ta ba ni lutje pa kqyr bre qat rrugen ka teqja me naj rregullu se jemi blloku shum keq tung kaqanikasja
Homepage: Available, please click   Email: kosov

175. lala wrote at 24.05.2010 - 17:03 hours
o kryetar nese e qel qet faqe po te lutem mos i ngo kto pallavra se boll mir je ka punon se ne kaqanik kurr qe sa egziston kaqaniku nuk asht punu ma shum po te lutem si kaqanikli te uroj shnet dhe pun te mbar se je legjend e gjall tung lala
Homepage: Available, please click   Email: kosov

176. kosharja wrote at 24.05.2010 - 16:51 hours
ju pershendes o kaqanikas hala po mirreni me kryetarin a moni bre se ma te mir skeni pas ndash trim ndash puntor po na kaqaniklit pse nuk e pranomi nuk na ka faj kush edhe veten pe shti se se kam desht sikur ju po tash jam bind se isha kan gabim se neve duhet me naj qel syt me gisht se jemi qorru tuj kqyr qa po ban dadini qa po ban bashkimi e qa po bajn v sopa po moni more vllazni se qeto jan tu jav jeshu kaqanikun po na qet te keqe e kemi njerin e zoti nuk e dojm duhet ta hjekim ket ves per ata qe e nin veten kaqanikas se na qorrin se domi se nuk asht ul me pi qaj naper kafe te kaqanikut po aj ndoshta se pin qajin do ta msomi me pi qaj e ndoshta bahet i mir per kaqanikli qyky kryetar se ma te mir kogja moti skemi pas tung o aga bane a e qesmi ni dor ose ne pik mos teleis shum o aga ban tung ju dua o kaqanikli po kaniher pe tepromi
Homepage: Available, please click   Email: kosov

177. Gurbetqarja wrote at 24.05.2010 - 16:19 hours
heei ku jeni be a jeni mir ? qka ka te re n kaēanik ju pershendes te gjith ,kalofshi miir dhe pine naj njo per neve
Homepage: not entered   Email: not entered

178. inna wrote at 24.05.2010 - 10:58 hours
mirmengjesi kaqanikasju pershendes shummm kaloni mir
Homepage: not entered   Email: not entered

179. gurbetqari bruklin ny wrote at 22.05.2010 - 05:47 hours
onaim beca mepas fitim edhe ti kishe net mor ty sdishatkoft se di edi sa fitohet onaim se ma shum se ne kacanik qi fitohet eqi jetohet kerkun ne bot se ki
Homepage: not entered   Email: not entered

180. naim beca wrote at 21.05.2010 - 13:54 hours
Ishalla merdhiheni.....
O remooooooo a po keni fitim ne gyrbet moreeee
Homepage: not entered   Email: not entered

181. nora wrote at 20.05.2010 - 21:41 hours
hi REMI, qofse e nin vetin kacanikas per mendimin tim natyrisht se mund te merresh pjes ne shruarjet dhe diskutimet qe bahen ketu ne keto faqe por nuk mendoj se duhet ta fyejme njeri-tjetrin me ato emra qe na si gjenerat e re dhe e arsimume (kishemenja siq jemi)po munohemi ti heqim tung.
Homepage: not entered   Email: not entered

182. hot-kacanikase wrote at 20.05.2010 - 16:27 hours
ooooooooooooo kaqanik ne zemer te tkommm.........krenona e para qe iom shqiptarkk edhe e dyta qe iom kaqanikase te duuaaa kaqanikk nzemmmmerr tkom edhe po me mungon shummmmmmmmmm kur tvii nkss veqq ne kaqanikk rrri ne venin temmm tduuu kqqqqqqq
Homepage: not entered   Email: not entered

183. kacaniki wrote at 20.05.2010 - 00:38 hours
o remi nes e mer qertifikan e lindjes kacanik
edhe ti ije kacanikli tug
Homepage: not entered   Email: not entered

184. REMI wrote at 19.05.2010 - 12:55 hours
pershendeteje
mir jabane ti nora qati prishtinasit se ska shka lyp ne ket faqe .
mirpo deshta te pyes athua a vlen kjo edhe per neve qe jemi nga komuna e kaqanikut ? apo kan te drejt vetum zorragjit me shkrue ne ket faqe .
ju pershendes REMI
Homepage: Available, please click   Email: remzi.krasniqi[AT]hotmail.de

185. palagaqja wrote at 19.05.2010 - 02:42 hours
shikshi shikshi paskan hy ne tema te nxehta ,,,,o daj nkaqanik skena nevoj per agjencia kosovare te intelegjences se vet i gjemi na e kina qet aftsi
Homepage: not entered   Email: not entered

186. Guri Hasanit wrote at 18.05.2010 - 23:02 hours
Pershendes Kacanikasit/et kudo ce jan
Fanit nje pushim te mir n“ven.
Ngushllime Familjes Guri,per vdekjen e
Ekrem Gurit,Zoti ne Xhehnet dhe Familjarve Gajretin.
Homepage: not entered   Email: not entered

187. dani wrote at 18.05.2010 - 20:43 hours
AGA BAN trego menqurin si ta rrzosh qorrin nga komuna
Homepage: not entered   Email: not entered

188. dani wrote at 18.05.2010 - 20:40 hours
o AGA BAN hajt mujsh me rryu qorrin prek komune xhabirin ather je i menqur e leji kto pralla
Homepage: not entered   Email: not entered

189. Fani wrote at 18.05.2010 - 16:50 hours
Ju pershendes nga Kacaniku vizitor se na mbyti i ftohti.
Daja Murat qe nuk e pata fatin tend te dal neper Kosove se na mbyti bora shiu e veq cungat qe nuk ka ra ala.
Ju dua Kacanikas.
Homepage: not entered   Email: not entered

190. njani wrote at 18.05.2010 - 05:55 hours
aga ban kshyri punt e tua e mosu perzi ne NT PE BARDHI e te dadini e te tjere e rri me proplemet etua se mir je
Homepage: not entered   Email: not entered

191. AGA BAN wrote at 18.05.2010 - 00:16 hours
Pershendetje i-e apostrofuar Aga Ban spo dredhon fjale ne fillim e ceke se e ke njohur si baba dimer te ndjerin duket se nji ram ose kornize ne syte te tuaj jemi te gjithe baba dimra dhe baba dimeresha por te kam bere te ditur efektet e gjithe kesaj si pasoje e kerkeses tuaj qe te flasim per aktualitete jap nji pergjigjje te shkurte se shumica nuk jemi AKTUALISTE mendojm ndryshe por per aktualiste qfar i kerkoni ju jan disa ne kacanikun tone te dashur njishembull te vogel skam arsye te permend emra por shiko ne kacanik qka ndodh sod me aktualista po i marr dy shembuj :
1-Shiko DADININ si fluturon brravo e kam fjalen aktualist
2-Shiko te quditshmit vllezerit Sopa si sillen ne kacanik brravo edhe atyre per rrespektin qe po e humbin...
po eshtoj edhe nji rast
3-shiko ndermarrjen Bardhi ne bashkpunim me aktualiste te tille qfar idoni ju ne bashkepunim me Driton Dajtin vrases ne masakren e Durresit ku vrau kater polic ne krye te detyres shiko qfar investime ben ne Kacanik e kote eshte ky lloj njerezish jan aktualistet
por dua te them a mos ke qfar ideje se ne kohen e AGES BAN ka pasur ateher aktualiste te atehershem siq di ti ti quash kopila te UDB-s ?!
me kaq dua te perfundoj per sonte edin ta them edhe njigja e ke ma te lehte te edish se jan ca gjera qe kur thua te rri si i vdekur do ishte mire por njifar proverbi thot i vdekuri nuk flet por qe i vdekuri para vdekje ja la amanet therres per te treguar se ne ket vend eshte vrar dikush siq e dime epilogun e ketij proverbi fati eshte se rastesisht u gjeten dosjet e UDB-isteve krejt rastesisht per at e thash nji her te zhgenjejn disa kohe te me parshme prap te pershendes........
Homepage: Available, please click   Email: bani_krruli[AT]hotmail.com

192. Mexhide Kyēyku wrote at 17.05.2010 - 08:13 hours
Aga Ban, mos m'i dredho fjalėt, se e di se ēfarė shkrova unė.
Tashti, mos mė detyro tė tė them, se rri si i vdekur, e shkruaj si i gjallė.{Smily:12)

Dosjet hapi, e mos na pyet neve.
Ēfarė kemi bė pėr kombin, kurrė nuk bėn tė lavdohemi, se pėr atdhe kurrė nuk ėshte boll tė i bėjmė tė mirat.
Edhe pėr popull, ashtu si pėr familje.
Edhe pėr ty, aga Ban, e besoj se nuk tė kam hak diq.

Pėrshėndetje!
Homepage: not entered   Email: not entered

193. AGA BAN wrote at 16.05.2010 - 23:37 hours
Efekti i ketij debati do te ket efektin DOMINO ose hapja e kutise se PANDORES
ne DOMINO edim se DOMINOT rrezohen njera pas tjetres siq do te rrezoheni njeri pas tjetrit e kam fjalen e pseudopatrioteve me keq ardhje me duhet me te tregua se kutia e pandores eshte me ekeqe pse them qe eshte me e keqe se e dim se kesaj i druhen shum kush por besoj edhe "ti" arsyeja pse thua se ndoshta jam ma kopil se UDB-ja e kam te qarte ekam te qarte se keshtu i sulmmoni gjith her shum kend nuk do te futesha ne ket mesele por ke filluar te e teprosh te jesh ma agresive rreth etiketimeve dhe vete knaqesis...
AGA BAN jo pa arsye e kam zgjedh nji emer te till
1- se pari jam moshatar dhe i njohuri iyt i afert po shum iafert bile
2-me qudit fakti pse ste therret mendja e te rrezatosh ne vetvete dhe te pushosh pak se paku merr fryme arsyeja pse po them te pushosh eshte me mire per shum kend
3- e qe thua te flasim pe aktualitet pikrisht aktualiteti e ka zanafillen pak ma heret shum ma heret ...
qka ke bere ti dhe kush do tjeter per KOMBIN hallall ju qofte deshta me e shkrua me shkronja te arta por ajo vetvetiu eshte shkruar me germa te tilla pa dyshim mos dysho se nuk i mohon askush por medalja i ka dy ane shiko ne anen tjeter te medaljes ose nese detyrohesh te shikosh se ashtu eshte e verteta ose je miop-e ose e luan rrolin e tille
4-orvatjet e KOMBIT nuk kan fillu dje pardje datojn shum ma shum kete besoj se e dini pa dyshim por jo si thoni disa prej jush
5- po e pranojm se shtetin e keni bere ju nji grup i ngushte edhe kjo hallall po a e dini qka e perban shtetin
shum qka deri frik nji element kyq i shtetit nuk ishte tani eshte besoj e kupton pe cilen shtylle te shtetit ekam fjalen ne at shtylle eshte patriotizem te punosh por edhe terheqese gjith ashtu edhe zhgenjyese pse po them zhgenjyese eshte e tille se te zhgenjen me AKTUALITETIN dhe me te KALUAREN
SI EFEKTI DOMINO OSE KUTIA E PANDORES besoj se mjafton ke kuptuar mire se nuk jam ma kopil i UDB-ja
por jemi duke shqyrtuar mundesin uljes se gjakrave ke kohe mendohu heren tjeter
fillon e nxehet debati per te cilin debat nuk jam....... kaloni sa ma mire

Homepage: Available, please click   Email: bani_krruli[AT]hotmail.com

194. wbnybw wrote at 16.05.2010 - 05:45 hours
oj nebe qakina tre najsen mori tung
Homepage: not entered   Email: not entered

195. Mahalla Tushė wrote at 15.05.2010 - 21:24 hours
Hajde mirrni informata: sot maturantet kane shkua ne mbremje te matures. U rojom suksee dhe jete te lumtur! Edhe juve gurbetqareve ju uroj shendet dhe pune te mbare!
Homepage: Available, please click   Email: Mahhala Tushė

196. Mexhide Kyēyku wrote at 15.05.2010 - 18:52 hours
"Aga Ban", do mė habitėsh, po mė "kompromitove" mua me ndonjė "dokument".
Pos, nėse je ma kopil se UDB-a jugosllave dhe di tė montosh trillime dhe dezinformata.

Edhe unė tė pėrshėndes ty, po ti mos u merr me "dosjet" e mija, se nuk tė kam lutur tė ma mbash fenerin pėr asgjė.


Meqė mė pėlqen nė shkrime, do ishte mirė tė ia kthesh rrjedhėn kėsaj teme dhe tė shkruajmė pėr tema mė me rėndėsi pėr kohėn aktuale.
Homepage: not entered   Email: not entered

197. AGA BAN wrote at 15.05.2010 - 17:54 hours
ABA MEXHIDE pom me vje keq se esencen e ksaj kyqjeje nuk po e kupton...do ta them me vone por mos me polemizo me emra te shum llojshem se du me ken ma objektiv
rreth patriotizmave........
me sa po e kuptoj baba i avdulla qallakut me sa me kujtohet ka qene mulla Milaimi e qe ti sbesoj s e ke dite emrin e rametlise te lutem mos perzij tjeter kend...ok
Pra desha te them se me fole sot per patriotizem si e potencon ti eshte banaliteti ma i madhi per shum kend po
po eleme ashtu le te jet si te duash...
per ksi lloj temash per te biseduar duhet me pas nji te kaluar te ndritur e besoj se ti edi te kaluaren tande te erret jo shum te larget!...
Sot po te paralajmeroj se sduhet te kruhesh me vitet e fundit sikur te gjith e dime se neve jemi pak ma te vjeter e duhesh me edite se jemi deshmitar te shum ngjarjeve te me hershme e kam fjalen aty ka vitet e UDB asheve te vegjel por te damshem shum por veq ne rrethin e tyre pra kam fjalen ne kabilet e tyre ......
Qe ne si AGA BAN e kem pas denuar gjithnji nji sjellje te tille por mos harro se egzistojn arhiva e arhiva deshmi te rreme e te shpifura ne kohera pak mate largeta pra mendohu dhe mos ja nxerr fundin ne e dime se kush je por mundohu me rinjohte veten ma heret se prap po them do te identifikohem me nji dokument shum komprimitues e qe ti e di se egzistojne shum dokumente te tilla pra ke kujdes te pershendes......
Homepage: Available, please click   Email: bani_bani[AT]hotmail.com

198. Mexhide Kyēyku wrote at 15.05.2010 - 16:05 hours
Ti e di se aga Ban ka kenė shok i ngushtė babait tim, ashtu si babai i agės Dullė (Abdullah Ēallakut), andaj nuk e di pse ne nuk duhet tė tregohemi atdhetarė.

E di se shkrove qė tė shkruaj unė, por ska gjė, mė pėlqeu nofka qė ia ke gjetur vehtes.

Aga Bane, aga Xhide, aga Xae, aga Male...

U kujtohet ndokujt ajo kėnga qė kėndohej dhe nuk e mbaj mėnd arsyen pse kėndoheshin kėto vargje:

"Aga, Male ide vojsku,
hajde, hajde aga Male,
aga Xae shkon askere,
me kutia me kofere..."

He, he kjo mahalla ime, ka histori qė vetėm Bajrush Mjaku di tė tregohet nezavisani intelektualac kao Qosiq, pėr kėto historira.
Homepage: not entered   Email: not entered

199. abdullahtafili@hotmail.de wrote at 15.05.2010 - 15:04 hours
pershendetje bashkvendas te nderuar,ju pershendes nga zemra te gjitheve.
Homepage: Available, please click   Email: abdullahtafili[AT]hotmail.de

200. AGA BAN wrote at 15.05.2010 - 14:54 hours
ma mori mendja se ki mu lajmerue moj aba mexhide po shum pi kcejshe ne pec..
po cfar zori ki me i nderhy secilt ne qdo nik bre po mos u kruj me agen ban se ke mendu se asht kan baba dimer po se ke njoft ti agen bane se ag ban asht kan xhenrat pak a shum si e babes tan rametlise
e te lutna mos u kruj me agen ban e mos te ngjallim e mocione te kohes se pleqve te asaj kohe se ka shum misteri ajo kohe i di mire ato kohe besoj prandaj mos ju mtek njerezve me patriotizem superior se aga ban i ka pas dit punet easaj kohe shum mire edhe pse ju e keni njoft si baba dimer.......
por e shkuara e disa prej juve eshte e mjegulluar po per at e kam vu nikun AGA BAN po mas do shkrimeve do te tregoj se kush jamm dhe kush je andaj te lutem ty dhe disa te tjereve
leni patriotizmat tung pra nga AGA BAN
Homepage: Available, please click   Email: hajt_hajt[AT]hotmail.com

201. Mexhide Kyēyku wrote at 14.05.2010 - 22:52 hours
Nc, nc, ku ju shkojnė mendėt tek do emra qė nc. nc. nc!

Mbaj mend se aga Ban ka qenė i dashur pėr neve fėmijėt.
Tė gjithė fėmijėt e donin sikur tė ishte Baba Dimri...
Homepage: not entered   Email: not entered

202. AGA BAN wrote at 14.05.2010 - 20:39 hours
tung krejtve
Homepage: Available, please click   Email: ban_krruli[AT]hotmail.com

203. filan fisteki wrote at 14.05.2010 - 18:02 hours
o burra mos u merrni me kta berllok bre po folni per najsen tjeter se ne kacanik kan sundue qorrat ee sakatatpo kadal kadal....
Homepage: Available, please click   Email: timi_kaq[AT]hotmail.com

204. Filan Fisteki wrote at 14.05.2010 - 17:55 hours
po ku jeni kacanikli
Homepage: Available, please click   Email: timi_kaq[AT]hotmail.com

205. Dikushja wrote at 13.05.2010 - 19:44 hours
qka juv ka mshel goja ....
Homepage: not entered   Email: not entered

206. dani wrote at 13.05.2010 - 12:45 hours
askushi mir eke sedhe pse esht kryetari mut ka morr votat sepse ska pas kandidat ma te mir kandidatat shum te dobt i pat armatura 12 tani 24 ja ba armatur
Homepage: not entered   Email: not entered

207. askushi wrote at 13.05.2010 - 00:55 hours
tung te gjithve se di kure mbushin mende pse merrin me kryetarin e komunes qfare eshte populli eka zgjedhe dhe duheni me pranue se shumica qe fole kunder ti ato jane te paret qe votjne
Homepage: not entered   Email: not entered

208. askushi wrote at 13.05.2010 - 00:26 hours
tung
Homepage: not entered   Email: not entered

209. dani wrote at 10.05.2010 - 22:35 hours
vallahi 3 ska per kaqanik po vetem 5
Homepage: not entered   Email: not entered

210. mergimi wrote at 10.05.2010 - 20:00 hours
A KA DIKUSH QE KALLxON NAJSEN 3 PER KAQANIK TUNG E KLM
Homepage: not entered   Email: not entered

211. fjolla wrote at 09.05.2010 - 20:07 hours
bollni more ma me keto komente ,po folni diqka tjeter ,se e keni ba bajat tu perzi ne politik ,ndrroni teme
Homepage: not entered   Email: not entered

212. Guri Hasanit wrote at 08.05.2010 - 22:08 hours
Zoti e Bekofte Kryeprokurorin
Johannes van Vreeswijk,
Zoti e bekofte Popullin e Kosoves
me ne fund po lind Dielli ne Horizont.....
Homepage: not entered   Email: not entered

213. beka wrote at 08.05.2010 - 18:39 hours
fatmir lima u kap ei vodhi ata te shkrete kosovareve miliona euro tash rendin e ka qorri eulexi nuk fale po shkojne ngadale .tug lagjja e re
Homepage: Available, please click   Email: beka[AT]kosove.lr

214. rakoci wrote at 08.05.2010 - 18:36 hours
o allal te kofte be itron se tash paske shkruar mire se krejt keta qe shahen mshehen si femra pas kompjuterave se per bese karshi kta s mund me ju dale njerezve tung rakoci
Homepage: Available, please click   Email: faruk[AT].ks

215. rakoci wrote at 08.05.2010 - 18:32 hours
tung avdulla qeta qe po thojne se jane kane ne koshare krejt po rrejne n koshare kacaniklit qe i kam pa atje kane qene enver ejup dogani ka ardh nga gjermania dhe lulzim dogani nga suedia me deshmi po flas po edhe per ty e di se je kane atje atje vellai yt bajrushi rahmetlija ka qene simpatizant i imi se une kam luajt futbool per lepencin shume me ka dasht edhe shume e kam dashte se na qojke me autobus me lujt neper kosove te pershendes shume rakoci
Homepage: Available, please click   Email: faruk[AT].ks

216. itroni wrote at 08.05.2010 - 18:30 hours
Nuk e di se kur paskan hy keto ligje ne fuqi qe kryetari i komunes po kerkon te fus dicka ne kete faqe,a thua ka harru ai se kjo nuk eshte faqe politike e as qe duhet te merr nje dimenzion te tille sepse ne kete faqe me pushojn syte dhe mendja kur nuk shof fare politiqar duke nderhy .Ma mire eshte te mbetet keshtu siq eshte dhe kisha preferu qe saher qe inicohen sugjestime politike apo fyerje personale ata persona te mos ken vend ne kete faqe.Kete faqe e shoh apsolutisht private per njerez qe kan mirkuptim ndaj njeri tjetrit qe rrin anash me ofendime apo urrejtje ,per urime dhe ngushllime etj qe ne si atdhetar kemi nevoj ma shum nga pamundsia qe per se afermi te shofim dhe ndjejm gjerat bile nepermjet kesaj faqe deri diku te kontaktojm si njerez perparimtar e jo sikur po i shof disa ,jo qe deri tani sa kan mundun kan punu na perqamjen e popullates e tani edhe japin direktiva qe jep ktyetari i komunes .Kryetari le ta mban karrigen e veht kurse ne dojm te jemi sa ma larg politikes perqarese.Te argetohemi siq na ka hije,tung dhe mire mbeteshi.
Homepage: not entered   Email: not entered

217. eulex wrote at 08.05.2010 - 09:00 hours
EULEX: Kemi fakte pėr miliona tė keqpėrdorura

Ushtruesi i detyrės sė kryeprokurorit tė EULEX-it, Johannes van Vreeswijk, ka pranuar se ėshtė zemėruar nga komentet e kryeministrit Hashim Thaēi dhe tė zyrtarėve tė tjerė kosovarė pėr hetimet e EULEX-it ndaj asaj qė ai e klasifikon si rasti Limaj....
Postuar: 11:18:21 / 07.05.2010


Nė njė intervistė pėr “Kohėn Ditore”, tė botuar nė numrin e sotshėm, ai ka garantuar zyrtarėt dhe qytetarėt kosovarė se EULEX-i ka fakte pėr kėtė rast dhe se po heton edhe nė gjashtė raste tė tjera tė korrupsionit dhe tė krimit tė organizuar.
Ai u bėnė thirrje tė gjithė zyrtarėve nė Kosovė qė kanė qenė ose janė tė lidhur me krimin e organizuar “qė tė fillojnė tė djersiten”.
Sipas tij, kryeministri dhe ēdo ministėr duhet tė ndihen rehat, sepse EULEX-i nuk do t`u pėrzihet nė punėt e zyrave tė tyre, nėse nuk ka diēka tė jashtėligjshme.
“Por kur ka shkelje ligjit, mos tė mendojnė se ne do tė trokasim nė dyer dhe t`i pyesim se a bėn tė hetojmė”, ka thėnė Van Vreeswijk. Ky prokuror holandez, por me mision nė Kosovė, ka thėnė se e ka tė qartė se si do ta “pastrojė Kosovėn” nga krimi i organizuar dhe garanton se krimi do tė luftohet nė ēdo pjesė tė vendit, nė tė gjitha nivelet.
Sipas tij, tė dyshuarit e rastit tė MTPT-sė, ministri Fatmir Limaj dhe shefi i Prokurimit Nexhat Krasniqi dyshohen pėr veprat penale: shpėlarje parash, krim i organizuar, shpėrdorim i detyrės zyrtare, mashtrim nė zyrė dhe ryshfet. Nė total pėr kėto vepra, sipas tij, bazuar nė ligjet e Kosovės mund tė dėnohesh me 55 vjet burgim.
Van Vreeswijk shpjegon se tė dyshuarit qė po hetohen nga EULEX-i janė tė profileve tė larta dhe nuk janė vetėm zyrtarė nga PDK-ja.
“Kemi edhe tė partive tė tjera, nėse kjo e siguron kryeministrin se ky aksion nuk ėshtė sulm ndaj partisė sė tij”, ka thėnė prokurori.
Ai i ka ftuar tė gjithė qė tė mos mendojnė se zyrtarėt e EULEX-it janė “budallenj qė do tė rrezikonin kredibilitetin e tyre duke ndėrhyrė pa pasur argumente dhe fakte”. Johannes ua ka tėrhequr vėmendjen tė gjithėve se korrupsioni ėshtė krim serioz dhe se ata qė po e bėjnė tė jenė tė sigurt se “EULEX-i do t`i ndalė”. (KD)
Homepage: not entered   Email: not entered

218. abdullah tafili@hotmail.de wrote at 08.05.2010 - 00:04 hours
kush je ti guri qe nuk po te njof nga Kosharja ku vet un kam qen ne lufte prezent aty????
Homepage: Available, please click   Email: abdullahtafili[AT]hotmail.de

219. neba wrote at 07.05.2010 - 10:49 hours
miredita te gjithe
o bb ny
hej m ete vertete dhe shuem sinqerte po te them mos kontakto me te tjere se jan duke shkruar shume do DIKUSHE ne emrin tim
te lutem edh enjeher
se nuk eshte korrekte nga ana e tyre , se po e di qe ti nuk je k ai merr vesh se jane duke lujt me ty,,, te pershendes miqesisht
Homepage: not entered   Email: not entered

220. kalaja wrote at 06.05.2010 - 22:26 hours
hallall te qoft bre o guri sa mir ja bane qeti fishekut po ju kisha lut remzi rekes ne qofse ka munsi me hjek shkrimin e fishekut se marre per kaqanikun
Homepage: Available, please click   Email: kosov

221. guri wrote at 06.05.2010 - 22:23 hours
o fishek ti po me dokesh ja paske majt fenerin idriz seferit po ku i paske marr kto informata apo ndoshta ke qen me ta ne luft tungi
Homepage: Available, please click   Email: kosov

222. guri wrote at 06.05.2010 - 22:14 hours
o kaqanikli qe po jetoni ne dijaspor po si jeni bre a jeni mir a dot na vini veres mu qmall edhe kysmet do te lumi koqebash per ramazan edhe orup se moti kto gjana i kemi lan a juv kujtohet kur kemi lujt te zavodi koqebash qfar publiki u bajke asht kan mir me organizu ni atmosfer si perpara e te rrimi deri ne syfyr se tash veq neper kafe po hym e spo ka hije ramazani tung o kaqanikas mos harroni
Homepage: Available, please click   Email: kosov

223. guri wrote at 06.05.2010 - 22:06 hours
o komandant qorri vvalla mos mu kan ti ne kaqanik edhe pi harte na hjekin po ty hallall te qoft se ishe kan me ka pas than dikush diqka per ty por ather nuk te kam njoft ne koshare ni komandant po spo mu mteket emrishum te ka lavdru e tash po me mteken llafet e ati nuk di a asht gjall po ish kan si ti trim dhe sy pa trembur te uroj pun te mbar se me dit kaqaniku qa ka mrena gjabir zharkun me shtat zemra te uroj fat ne jet tung kaqaniklija koshare
Homepage: Available, please click   Email: kosov

224. kalaja wrote at 06.05.2010 - 21:56 hours
o sami krcolli qa pe lyp albanin si i ke vllaznit skenderin e sabitin tun ka teqja
Homepage: Available, please click   Email: kosov

225. kalaja wrote at 06.05.2010 - 21:46 hours
mir mrama qa bat si jeni a jeni mir o kaqanikas o vllazen per kaqanik vdiset sikur bajrush tafili mburremi me at trim qe e patem po trimat e uqk e lajten hakun e do po thojn uqkja ska ba kurgja e qmos po na qujn po shnosh se bahet mir o kaqanikli se kaqaniku ka pas trima e do te ket trima gjithmon tung
Homepage: Available, please click   Email: kosov

226. vali wrote at 05.05.2010 - 13:20 hours
shum bukur
Homepage: Available, please click   Email: v-ali9[AT]live.com

227. Hajrushi wrote at 05.05.2010 - 09:14 hours
Tung, kusheri Ilaz,
Faleminderit per pershendetjen.
Shpresoj te shihemi se shpejti.
Homepage: not entered   Email: not entered

228. Hajrushi wrote at 05.05.2010 - 09:12 hours
I nderuari ish cimer Remzi,
Faleminderit per pergjigjen dhe informacionet.
Pershendetje shoqerore
Homepage: not entered   Email: not entered

229. itinerari wrote at 05.05.2010 - 03:15 hours
per fishekun se harrova
Homepage: not entered   Email: not entered

230. itinerari wrote at 05.05.2010 - 03:14 hours
shikshi a e batet ket tforten a ja niset tu fol sene palidhje .........po leje bre zotni e mos u mirr me ksi sene palidhje ....kurgjo sosht qe ja kan maru bustin edhe ty ta marojm nja hiq mos ta nin
Homepage: not entered   Email: not entered

231. Remzi Reka wrote at 05.05.2010 - 00:30 hours
Mirembrema Hajrush ,
Per fillime te kerkoj falje per vonese te pergjigjes (sote jam kthyer pak me vone se zakonisht ne shtepi dhe tash sa e pash postimin tende )
Ka kohe qe te nyjet Kaēanikase ne faqe te pare, e kam anashkalue renditjen alfabetike , dhe faqja zyrtare e Kaēanikut eshte renditur ne vendin e pare, gjithashtu edhe Radio Kaēaniku eshte te nyjet e radiove , e kam bere kte ne menyre qe vizitorve te faqes “Kaēaniku Online” t’ju mundesoje qe sa me lehte te vijne deri te faqja zyrtare e komunes tone .
Hajrush , duke u bazue ne thenjen qe : « neqofte se jeta nuk te ofrone nje loje qe ja vlene ta luashe , atehere krijo vete nje te tille “ , une ne vitin 2000 krijova kete faqe ( loje–hoby ) , loje ne te cilen u kyēen gati se e tere mergata Kaēanikase , une mendoje se ja ka vlejte me krijuar kete ”loje”, sepse ne kete “loje” jemi argetuar , informuar , lavderuar e ofenduar ,dhe prape une e konsideroje loje ( nuk besoj te jet lenduar dikushe , sepaku jo fizikisht ) .
Ka nje kohe te gjate qe kam menduar qe ta mbylli faqen sepse nuk po me premton koha qe ta mirembaje ( me jan shtuar obligimet ! ), keshtu qe ne bisede me nje shoke timin vendosem qe tash e tutje faqen do ta mirembaje Murat Rudi i cili gjindet ne Danimarke dhe Irfan Beca ( Suedi ) ,keshtu qe tu kisha lute te kontaktosh kta te dy per bashkpunim te metutjeshem. ( nuk e besoj qe do ta refuzojne bashkpunimin , por sidoqofte e tyre eshte te vendosin se ja vlen ose jo ky bashkpunim )
Adresa e Muratit eshte muratrudi@yahoo.com

Pershendetje shoqerore prej ish cimerit tende

Remzi Reka
Belgjike
Homepage: not entered   Email: remzireka[AT]gmail.com

232. Ilaz Dullovi wrote at 04.05.2010 - 19:26 hours
Tungat jeta zoteri Dullovi,ai qe eshte i interesuar per faqen eKomunes se kaqanikut mund ti gjej shume lehte.Te pershendete Ilaz Dullovi nga Benningeni iGjermanis
Homepage: not entered   Email: not entered

233. kacaniklija wrote at 04.05.2010 - 18:56 hours
bravo bre nora mbylljav gojen ketyre idiotave te pershendet kacaniklia
Homepage: Available, please click   Email: kacaniku[AT].ks

234. nora wrote at 04.05.2010 - 17:00 hours
mas pari ti Prishtinase hupu pi ksaj faqe se a i ki syt ne ball ti, kjo faqe eshte veq per kacanias.e ty Fishek kjo eshte fakt se ne te tonet i hupim e nuk ia dim vleren se edhe sot ne kemi kacanikas qe kan punu shum e nuk kan lyp kurgjo nga ky popull por kur jan bo ma shum se dy burra ne nje dhome ate e kan sha gjith shka kan thonper te.e kom ni vet me vesht e mi.me siguri ky rast ka qen edhe ne presheve se edhe ato shqiptar si na jan e ni brum jemi.une per veten time jam ni krenare kur kam lexu ne nje liber edhe emrin e stergjyshit tem qi ka marre pjes ne betejen e kaqanikut por zakonisht njihen me emer priersit qe e kan udheheq ate lufte e ne ket rast ka qene - Idris Seferi -
Homepage: not entered   Email: not entered

235. Hajrush Dullovi wrote at 04.05.2010 - 15:31 hours
I nderuari z. Remzi,
Jam Hajrush Dullovi, dhe e percjell faqen tuaj. Kisha dasht qe ne faqen tuaj te keni informacione nga komuna jone, perkatesisht informatat qe i plasojm ne ne Web faqen e Komunes se kaēaniku. Njeherit kjo eshte edhe kerkese e kryetarit te komunes, z. Xhabir Zharku qe te kerkoj nga ju qe informatat tona te i plasoni ne web faqen tuaj.
Informacionet ju munde te i merrni nga Web faqja e komunes, ne adresen kk.rks-gov.net/kacanik apo iu dergojme drejteperdejt permes emailit.
Shpresoj per bashkepunim
me respekt,Hajrushi
Homepage: not entered   Email: hajrushdullovi[AT]hotmail.com

236. haj wrote at 04.05.2010 - 14:24 hours
mir dita kacanikas
Homepage: not entered   Email: not entered

237. fisheku wrote at 04.05.2010 - 02:12 hours
Endegjoni pra mir ju familja bajra,nora dhe ju kacanikasi,meqe po doni ju tmi sqaroni se kush ka qen idriz seferi.ateher edhe un po ju tregoj juve,edhe un kam lexu besa mjaft,nuk e kam shpif nga mendeja e ime,por ket e kam thene ,pasi qe un,vet jetoj ne usa dhe historin qe ekam cek me lart per idriz seferin at vet bashkevendasit etij qe jetojn ne usa e kan deshmu,edhe besa bese shum disa te afert te tij,e sa i perket anes time ,or zoteri hiq ama hiq asgje nuk ka ba ma shum seq kan ba ta marrim shembull AVDYL DURA RAM BEKA E DIN HOXHA,por apo flitet dikun apo ju qe po shiteni aq patriot a keni lexu apo a dini sepaku dy fjal te i thoni per keta njerz ateher sipas juve ma shum paska ba ky apo keta tre edhe pse more vlla,vendasit e tyre atje ne SEFER TE PRESHEVES as qe e nxan ne goj emrin e tij,sepse e din mir se kush ka qen,un nuk kam asgje kunder tij,jo jo,por per mu sa kam lexu ,or zoteri ,ma shum kan kontribu AVDYL DURA RAM BEKA E DIN HOXHA se ai.por gjithmon ne i kem dhan tanet per te huajt keshtu kjo ka ndodh edhe me kacanikun .se aty ku kan qen keta tre jo vetem idriz seferi po qe besa as bajagi disa burra te mdhenj skan pas bott te ulen tung
Homepage: not entered   Email: not entered

238. adi wrote at 03.05.2010 - 22:26 hours
ku jeni o kaqanik a jeni gjall
Homepage: not entered   Email: not entered

239. ALBUMI wrote at 03.05.2010 - 22:10 hours
Homepage: not entered   Email: not entered

240. ALBUMI wrote at 03.05.2010 - 22:05 hours
hej tung gjithve
Homepage: Available, please click   Email: lira-kosove[AT]hotmail.com

241. imer wrote at 03.05.2010 - 18:18 hours
imer avdi shehu naga lodra gushllime per hrojin bajrush tafilin shprejm gushlime gjith familjes se ti dhe respeket familjes tafili
Homepage: Available, please click   Email: imergizza[AT]hotmail.com

242. familja bajra wrote at 03.05.2010 - 14:10 hours
bgushllime gjithe familjes tafili per vellaun etyre bajrush tafilin qe u ben 12 vjet per ate kombetare qe eka deshte gjithmon lehte i qofte dheu i kosoves.me nderime erespekte fam. tafili por edhe djalit tendjerit bajrush nga gazmend sali bajra
Homepage: Available, please click   Email: not entered

243. familja bajra wrote at 03.05.2010 - 14:03 hours
more fishek po i pa njerzishem si po mundehs me i then ato qe i ka thene gjithe armiqte tone per ti njollosur njerzit tone me kombetar qe kane mbrojtur trojet tona marre per ty more hammak more ..argate i dreqit marre duhet me te ardhe .., sikur te dij se kush je ...
Homepage: not entered   Email: not entered

244. ny b w b ny wrote at 03.05.2010 - 06:04 hours
oj dikushe kuje moj qa ki muna kullxu naj sen tre ani nebe
Homepage: not entered   Email: not entered

245. nora wrote at 02.05.2010 - 22:54 hours
Fishek,nuk e di prej nga i ke degju ti keto llafe po eshte ma mir me u morr me lexim e jo me thash e thanme, mu ky stil ka qen i politikes serbe qe te gjith patriotet tan si te periudhes se vjeter po ashtu edhe te periudhes se re ia kan ngjitur nofka te kshija e perpara shqiptaret te pa shkolluar siq kan qen iu kan besu atyre ne pamundesi te mesojne te verteten .po ti po me qudit sot ne kete kohe qe informatat e sakta qe munesh me i mor ne qfardo menyre ti prap behesh vegel e serbeve duke shperndare dezinformacion per ni hero aq te madh qe ka populli shqiptar siq eshte Idriz Seferi eshte vertet marre. nuk e di ti se si munesh me kshyr veten ne pasqyre kjo eshte vetem mungesa e dijes dhe karakterit.
Homepage: not entered   Email: not entered

246. Kacanikasi wrote at 02.05.2010 - 16:25 hours
O Fishek, e paske zgjedh nickun bash qysh koke. Mos i qit me agen fjalet aqe shpejte (si fishek) nga mendja dhe nga goja se mund te gabojsh rande si kesaj radhe. A jane keto llafe qe folen? Krejt kombi e nderon, e ti kishe po tham dicka...Ai ka ardhe ne vendit ku eshte mbrojte kombi dhe atdheue, ne vendin ku eshte luftue....ai dhe te tjeret si ai e nderojne kombin, por e kane madherue edhe Kacanikun, e ti shkruan marrezira. Falenderim eshte ky???? I madhi Faik Konica ka thene dicka....Lexo pak dhe mesohesh kur dhe cka te flasish.
Homepage: not entered   Email: not entered

247. Udhėtari wrote at 02.05.2010 - 13:30 hours
Aga Dulle,ju shpreh ngushllimet e mia qe aga BAJRUSH ,nuk gjendet me ne mesin tone,ama vetem fizikisht,se ne e kujtojme ate per heroizmin e tij,krahas kesaj duhet te ndjeheni krenar ju dhe e gjithe familja juaj,..
Falendroj Zotin QE AI KA LENE PAS EDHE NJE DJAL TE SHKELQYER ,SHPENDIN,i shpreh ngushllime edhe Shpendit,...
Homepage: not entered   Email: not entered

248. abdullah tafili@hotmail.de wrote at 02.05.2010 - 12:15 hours
sot u ben 12vjet nga vrasja e vllaut tim Bajrush Tafilit ne qender te Kacanikut. Ne pa mundesine qe te jem afer familjes dhe dashamireve si dhe shokeve te Bajrushit pra ju shprehi keqardhje qe nuk jam ne mesin tuaj qe ta perkujtojme se bashku ket dite, por si vlla i Bajrushit edhenjiher ju falenderohem te gjiht atyre qe ndiejn dhimbje per Bajrushin i cili ra ne alltarin e lirise per qeshtje te atedheut.
Abdullah Tafili nga Gjermania
Homepage: Available, please click   Email: abdullahtafili[AT]hotmail.de

249. fisheku wrote at 02.05.2010 - 08:21 hours
Pershendetje te nderuar vendas,nuk po kuptoj qka doni te thoni ,pse po e ngritni aq lart Idriz Seferin o njer,po idriz seferii ma se pari a edini bre kush ka qen edhe nga ka qen,po tkishte qen njeri patriot ai kurr skish ik nga vendlindeja eti ,,SEFERT E PRESHEVES,POkish nejt dhe kish ba diqka per vendin e vet ejo me ardh ne kaqanik.po bashkevendasit e tij se kan dasht fare ,se pik e par i ka ba rezil grat e fshatit vet,ka dasht ti bej krejt grat dhe vajzat per vete,pastaj i ka mashtru vet kusherit e vet,dhe ika vjedh e qkas ka ba,po qfar busti a qfar pervjetori bre ,lene bre at horr pash zotin se mjaft ka patriota Kacaniku,e leni njerzit e huj,se nji person qe seshte per familjen e vet,tybe ai nkoft kurr per te tjeret,pyetni ma te vjetrit se kush ka qen Idriz Seferi ,nga SEFERT e Presheves
tung
Homepage: not entered   Email: not entered

250. Dikushja wrote at 01.05.2010 - 21:32 hours
oo kacanikas' qysh ja kalut sod ..ka jeni kan ?:D
Homepage: Available, please click   Email: not entered

251. njani wrote at 01.05.2010 - 17:34 hours
albane saliu eshte djali fadil saliut (ballistit) jeton jashte diku ne holande tung klm sami kercolli
Homepage: not entered   Email: not entered

252. toni wrote at 01.05.2010 - 12:57 hours
pershendetje, po me vjen mire qe me ne fund ju gjet vendi busti i IDRIZ SEFERIT, ku dihet qe pas shum vitesh ju hiq emri i shkolles me gjithe bust shkolles fillore ne bob nga kjo gjenerate qe don me shkru historin sipas qefit te tyre, o popull secili kryetare qe kishte me qen sot e kish organizu kete manifestim qe e organizoi kryetari yne i"qmuar", sepse te gjithe e dime qe cfare patrioti eshte dhe sa burr i mire eshte, dhe tu kisha lute zotri REMZI REKA te mos i fshish shkrimet qe po i shkruaj.
Homepage: not entered   Email: not entered

Page: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70

© 1999 - 2020 by Jens Schauer. All rights reserved.
The free guestbook from ComSite is available here !

Bookmark this page: Save to del.icio.us Digg This! Reddit It Share on Facebook Submit To Propeller Furl This Fark It Add to Yahoo MyWeb2 Add to Technorati Favorites! Seed This Twit This! Add to Windows Live favorites Add to ma.gnolia Add to Ask Add to Backflip Add to Blinklist Add to Blogmarks Add to Diigo Add to Bluedot Add to FeedMeLinks Add to Kaboodle Add to Link A Gogo Add to LinkedIn Add to Mister Wong Add to Mixx Add to Multiply Add to Netvouz Add to Segnalo Add to Slashdot Add to Spurl Add to Yardbarker Add to StumbleUpon Add to Webnews Add to Linkarena Add to Icio Add to Linksilo Add to your Browser Favorites