Back to Homepage!Mirėsevini te libri i miqve i faqes Kaēaniku online
8753 Entries
Your Name: Your message:
Your Homepage:
Your Email:
Security-Code:   Please enter the security code to the left!
 

Page: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70
1. lulzimi wrote at 30.12.2010 - 20:45 hours
ngushllime familjes hashani per humjen e vllaut te tyre te dashur ises-hashani i cili nderroji jete para disa diteve njeherit ngushllime familjes semaja aziz semaja i cili nderroji jete niashtu te banessa ka banuar afer lepencit zoti i shperblevte me te mira pershendetje luli suedi
Homepage: not entered   Email: luli[AT]live.se

2. sherifi wrote at 13.12.2010 - 18:24 hours
Pershendetje Kaqanikas une moti kam munguar ne ket faqe se nuk asht hapur fare pra ju pershendes shum edhe me ka munguar kjo faqe shum se me ka dhan informata per kaqanikun se qka po ndodh atje , Pra bashk vendas te mi shkruni ne ket faqe , Tung
Homepage: Available, please click   Email: not entered

3. n wrote at 13.12.2010 - 09:58 hours
tung tanve, si kalut per zgjedhje, a pati incidente, a fitun qata qe keni dashte a jo,,,,
kaloni mire
Homepage: not entered   Email: not entered

4. kosova xd wrote at 04.12.2010 - 21:20 hours

Kacaniku is the best in the world
Homepage: not entered   Email: not entered

5. sami wrote at 30.11.2010 - 21:31 hours
Shitet shtepija Hamdi Kercolli(te shuke samargjija Qender ne Kacanik.
Per informat mut te thirni
00491732922765 sami
Homepage: Available, please click   Email: kercolli[AT]hotmail.de

6. lubeteni wrote at 27.11.2010 - 23:33 hours
o kaqanikli urime festa e shqiptarve
Homepage: not entered   Email: not entered

7. donleti wrote at 27.11.2010 - 13:28 hours
Urime festa e madhe gjithe kombit ton Shqiptar ...Rroft Shqiperia etnike rroft flamuri jone lavdi te gjithve atyre qe dhan jeten per nje SHQIPRI ETNIKE NATYRALE.
Homepage: not entered   Email: not entered

8. Arber wrote at 21.11.2010 - 22:55 hours
Flm per Faqen dhe Radion!
Mirpo kjo Faqe eshte shum e thjesht!
Ngjyrat qe nuk kombinohen mes veti!

Homepage: Available, please click   Email: arber_ko[AT]msn.com

9. amerkani wrote at 21.11.2010 - 02:35 hours
urime pavarsia kaqanikas
Homepage: not entered   Email: kosovar_11[AT]hotmail

10. amerikani wrote at 21.11.2010 - 02:31 hours
alo kaqanikas te fala nga amerika
Homepage: Available, please click   Email: kosovar_11[AT]hotmail.com

11. amerikani wrote at 21.11.2010 - 02:24 hours
ej ju kaqanikas keni te fala te gjith ku gjendeni ne venlindje apo ne mergim
Homepage: Available, please click   Email: kosovar_11[AT]hotmail.com

12. besi wrote at 18.11.2010 - 22:25 hours
me fat festa e kurban bajramit te gjitheve kaqaniklive te cilet jetojne kudo qe gjinden
Homepage: not entered   Email: besi[AT]ive.se

13. kastrioti wrote at 18.11.2010 - 22:06 hours
sot e lexova nje artikull se si kryetari i kaqanikut paske qene ne gjygj ne prishtine per kercnim ndaj sumes valla veshtire e kane me denue qorrin sa ta kete thaqin ne krye te pdk.se ai e perkrane turp per kaqanikun se si ja japin voten ketij kriminelli
Homepage: Available, please click   Email: kastro[AT]ive.se

14. n r wrote at 16.11.2010 - 17:34 hours
miredita te gjitheve e urime festa e bajramit, paqi te mira gjithmone ne jete
Homepage: not entered   Email: not entered

15. gurbetqarja wrote at 16.11.2010 - 17:01 hours
Perhajr kurban bajramii gjith muslimanve :)ju pershendes kaloni mir
Homepage: not entered   Email: not entered

16. gurbetqarja wrote at 16.11.2010 - 16:14 hours
Perhajr Kurban Bajrami gjith Muslimanve :)
Homepage: not entered   Email: not entered

17. Emrushi wrote at 14.11.2010 - 16:27 hours
Te premten e pash gjirollogarin ,qe kishin marr bashkvendasit Dulla dhe Hyseni,Per profin e nderuar Kjani Shehun,icili na mesoi ne frymen adhetare,ku nga ky mesuam per rilindas per nenen shqiperi,ky ishte ai ku ne vitin 1981 shpetoi shume shok qe mos te priashtoheshin nga shkolla e nė mesin e tyre ishte edhe deshmori Blerim Raka,ate vite profi kishte orė mesimi tek klasa e deshmorit Blerim Raka,ku profi nuk e dha listen farese kush nuk i ka gjykuar demonstratat,kte ma konfirmoi Blera pasi dulum ne pushim te orve,e tek unė ishte arsimtari,islam zharku icili na lajmroi nė drejtori ishim disa shok qe nuk i gjykum demonstratat pastaj morren masa klika e klyshve te serbis,ta lem kte po te flasmi per profin vertet ishte nje edukator icili na frymzojke me ide addhetare,qe kur spjegojke per rilindasit ishte aq knaqesi sa mezi pritsha te vjen ora e shqipes,ideshiroj profit shendet,ju lutem bashkvendas ta ndimojm profin se ka merita te medha,me rrespekt Emrush Tafili shume sheme rrespekt
Homepage: not entered   Email: not entered

18. Neeeeeeex wrote at 13.11.2010 - 21:03 hours
hey Njerez si jeni a jeni mir......

qka ka te re ne Kacanik City se ne Gjermani na myti Shiviiiiiiiiiii (Shiu) ketu ku jetoj une qe 1 jave veq po bjen

tung tung kalofshi mir Njerez
Homepage: not entered   Email: not entered

19. Emrush Tafili wrote at 12.11.2010 - 19:34 hours
Me vjen shume mire qe,Avdullahi dhe Hyseni kan marr ket iniciativ qe ti ndihmojn Profit te nderuar Kjani Shehut,me vjen shum keq qe kam marr vesh para dy tre ditveper rastin e profit,duke e par ne faqen e intern,profi neve gjeneratave te reja na frymzoi duke na shpjeguar per historin e popullit shqiptar,per rilindasit per patriotete kombit ,ku me pa durim i pritshim oret e gjuhes shqipe ku na frymzojke me ideologji kombetare,duhet ta ndimojm ket legjend te popullit icili vertet meriton shume shume
Homepage: not entered   Email: not entered

20. familja bajra wrote at 11.11.2010 - 19:25 hours
ne emer tim, dhe te familjes i shpreh ngushllime familjeve per vdekjen ismail rakoci,ismet axhami,riza hoxha,ejup loku,zoti ne gjenet e familjareve gajretin,ju ngushllon gazmend sali bajra
Homepage: not entered   Email: not entered

21. Info wrote at 10.11.2010 - 22:05 hours
Dje ne Kacanik ka vdekur Ejup Loku , vllau i Ilazit,Ismetit,Isufit,Rrahimit dhe Gafurrit
Homepage: not entered   Email: not entered

22. fadili wrote at 10.11.2010 - 21:48 hours
osami ku jeton ti more
Homepage: not entered   Email: not entered

23. Sylejman V. Shehi wrote at 08.11.2010 - 14:54 hours
Ngushllimet ma tė siqerta me rastin e vdekjes se Ismal Rakocit,Riza Hoxhės,Ismet Axhamit,Allahu nė gjenet e familjarve gajretin
Homepage: not entered   Email: CH

24. Kacanikasi wrote at 08.11.2010 - 08:10 hours
Ngushllime te sinqerta familjareve per vdekjen e ISMAL RAKOCIT,ISMET AXHAMIT , dhe AGES RIZE. Zoti ne gjenet e familjareve gajretin.
Homepage: not entered   Email: not entered

25. M. Haxhiu wrote at 08.11.2010 - 01:32 hours
Familjes Rakoci u shpreim ngushllime per vllaut e tyre Ismalit qoti e shperbleft me gjenet,familja Haxhiu kanad.
Homepage: not entered   Email: not entered

26. agadullė wrote at 07.11.2010 - 16:21 hours
Ngushėllimet e mija mė tė sinqerta me rastin e ndėrrimit tė jetės sė Ismal Rakocit.
Homepage: not entered   Email: agadull[AT]yahoo.de

27. agadullė wrote at 07.11.2010 - 16:19 hours
NJOFTIM: Dje me tė 06 11 2010 ndėrroi jetė dhe u varros Ismet Axhami vėllau i Ekremit dhe Kemalit (sahatgjisė)Shtėpinė e kan nė mahallėn Potok ngat Remzi Hoxhės (Lugjės)Poashtu dje nė njė aksident komunikacioni ndėrro jetė dhe sot me 07 11 2019 u vorros Riza Hoxha (Riza Gazdarica).Poashtu shtėpin e ka nė mahallėn potok karshi Fatmir Haxhiut.Familjeve tė tyre ngushėllimet e mija mė tė sinqerta.Abdullah Callaku
Homepage: not entered   Email: agadull[AT]yahoo.de

28. n.n wrote at 07.11.2010 - 13:03 hours
ngushllime familjes rakoci dhe familjes hoxha
Homepage: not entered   Email: not entered

29. kacaniklia wrote at 06.11.2010 - 16:59 hours
Ngushellimet mate sinqerta familjes Hoxha nga Kacaniku per hubjen tragjike te prindit te tyre Riza Hoxhes (gazdes Rize)
Homepage: Available, please click   Email: ushtongryka[AT]hotmail.com

30. kaqaniku wrote at 05.11.2010 - 13:58 hours
ngushllime familjes rakoci per vdekjen e Ismal Rakoci nga belgjika zoti ne xhenet.
Homepage: not entered   Email: not entered

31. sami wrote at 05.11.2010 - 12:15 hours
e Kerkoj :

albane saliu eshte djali fadil saliut (ballistit) , Kajetu te pasari edhe ka pasur shitoren te ura pasar bishituri ka qen orenndreqsi , shoket i ka pasur Blerim shehu zeqir reka bujar tusha
Homepage: Available, please click   Email: kercolli[AT]hotmail.de

32. Larg vendit wrote at 05.11.2010 - 06:27 hours
Ku jeni o Kacanikli qe ju dua shume...........
Homepage: not entered   Email: not entered

33. goca kaēanikut ne diaspor wrote at 04.11.2010 - 21:31 hours
pershendetjee kaēanik =D qfar ka te re ?
kaloni mbremje te kendsheem
Homepage: not entered   Email: not entered

34. Murat Rudi wrote at 25.10.2010 - 23:38 hours
Tė flasėsh/shkruash pas perde(s) pėr mėnyrat apo metodat teorike se si duhet ndihmuar dikushi (nė kėtė rast Prof.Kjani Shehu),do tė thotė tė ngulfatėsh rrjedhėn e ndihmės qė po zhvillohet kėto ditė nė mėnyrė transparente (publikisht me emra dhe mbiemra) nga bashkvendasit e Prof.Shehut,pėrkatėsisht ish-nxėnėsit e tij.
Nėse dikush nuk ka vullnet apo thjesht nuk don tė solidarizohet me iniciatorėt Abdullah Ēallaku dhe Hysen Shurdhani nė kėtė akt humanitar (mbledhjen e tė tė hollave pėr hospitalizimin e Prof.Kjani Shehu-t),kurrfar tė keqe nuk bėn,vetėm le t'na kursejė nga teorit pėr dhe rreth humanizmit!

p.s.
Duke mos dashtė qė kjo nismė tė merrė kahje polemikash "jo k'shtu me bā ,po k'shtu duhet me bā",tashti e tutje ēdo shkrim,pėrkatėsisht informacion qė ka tė bėjė rreth kėsaj nisme humanitare e qė duhet njoftuar vizitorėt e faqes,do tė postohet,kuptohet paraprakisht duke u identifikuar dėrguesi/sja i/e informacionit!

Me respekt:
Murat Rudi (adm.)
Homepage: not entered   Email: not entered

35. Irfani wrote at 24.10.2010 - 23:34 hours
Vėllezėr tė dashurė !
Qėshtja e tė ndihmuarit ėshtė diqka e shpirtit. Ne jemi Kacanikas dhe duhet ndihmuar Kacanikun si nė sistem (nė tėrėsi) edhe ashtu dikėnd pėrsonalisht si njė Kacanikas. Si Kacanikas i nderuar ėshte edhe profi yn zr Kjani Shehu qė fatkeqsisht i u nevojitet ndihma e ynė e vockėl por ndoshta e nevojshme pėr tė nė kėto momente.

Nxėnės, emri vetėm i iniciatoreve te kėsaj ndihme eshte permendur edhe me plot modesti por ju lus nxėnėsve tė tjerė qė mos e fryeni (se kjo ėshte vetėm!.Ndihmė, pėr te dashurin prof) kėtė qėshtje e qė jeni pėr ndihmė mund te i ndihmoni e qė nuk jeni mos e bėni eufori se ėshte nje qeshtje qe duhet punė e humanitet e jo fjaltruq.

gg, sa per argumente dhe kunder argumenet ska nevojė te fshihen por te punojm qe te i japim kahje humanitare kesaj teme, me pak fjal e me shume humanizėm, se me te vėrtet nuk do te jetė humanizėm nė qofte se debatojm pėr kėtė qėshtje edhe Zr Shehut.

Me shpresė se do te i ndihmojm e Zoti i ndihmoftė zr Shehut dhe tė gjithėve atyreve qė ndihmojn.
Homepage: not entered   Email: not entered

36. Abdullah Callaku wrote at 24.10.2010 - 18:39 hours
E falenderojmė Bashkėsin Kulturore Islame Mėshira Nė Luzern e cila grumbulloi nga Xhemati i sajė pas Namazit tė Xhumasė njė shumė prej 550 franga zvicėrrane dedikuar profesorit kacanikas Z.Kjani Shehut.Kryetarit ,kryesisė dhe Xhematit u dėshirojmė plotėsimin e tė gjitha dėshirave nga Krijuesi YNE.Allahu ju mėshiroft.Nė emėr tė prof.Kjaniut pėrshėndetje dhe falenderime tė pėrzemėrta nga Hysen Shurdhani dhe Abdullah Callaku.
Homepage: not entered   Email: agadull[AT]yahoo.de

37. Flamur wrote at 23.10.2010 - 14:21 hours
O Flamur gjak, o flamur shkabė,
O vėnd e vatr' o nėn' e babė,
Lagur me lot, djegur me flagė,
Flamur i kuq, flamur i zi.

...........
Flamuri Shqiptar per te cilin dhane jeten deshmoret e Kombit.
Homepage: not entered   Email: not entered

38. Abdullah Callaku wrote at 22.10.2010 - 17:32 hours
Tė nderuar bashkvendas mė lejoni tė pėrshėndes njė grup kacanikli nga Suedia e cila i dėrgojė nė shtėpi tė Z.Kjani Shehut,njė shumė prej 500 euro. Iniciatorėt e ksaj nisme humahitare Hysen Shurdhani dhe unė i falenderojmė nga zemra dhe lusim ZOTIN qė ti shpėrblejė nė dy botėrat.
Homepage: not entered   Email: agadull[AT]yahoo.de

39. Njani wrote at 22.10.2010 - 17:03 hours
Ma mire mos me shkrue hiq se me shkrue pa lidhje.
Na kurseni nga nevoza.
Homepage: not entered   Email: not entered

40. nr wrote at 22.10.2010 - 11:09 hours
tung, si jeni, a lodheni, cka ka te reja, ku jnei humbur, hajde tash duhet me shkru me shume se esht ftofe moti,e keni kohe nashta me ndejt ne net,
apo e keni lane fare kete pune,
nejse me shkru me shume ma mire per neve gurbetqart, se bile lexojme kapak per venin tone, po sidoqe te jete te fala e kalofshi miiiiire
Homepage: not entered   Email: not entered

41. dema wrote at 20.10.2010 - 13:35 hours
tung te gjithve
Homepage: Available, please click   Email: kaqaniku_98[AT]hotmail.com

42. KaCanikas^BiBeR^i^TurshiVe wrote at 20.10.2010 - 13:25 hours
Me ne fund nje lajm i mir

Shperthimi i bombes atomike nuk shkakton kancer
Kjo i bjen sikur me ta fut plum n`ball e mos me ti qerru syt
Homepage: not entered   Email: not entered

43. rufat wrote at 16.10.2010 - 14:42 hours
kacaniku vendi ma i miri ne bot
Homepage: Available, please click   Email: rufat2010[AT]hotmail.fr

44. rufat wrote at 16.10.2010 - 14:38 hours
pershendes gjith kacanikasit kudo ce te jen ne bot
Homepage: Available, please click   Email: rufat[AT]hotmail.com

45. CH-fatlume wrote at 15.10.2010 - 00:53 hours
heyy..oo njerzz...ku jeni breee..was loftt so nkaqanik??
Homepage: Available, please click   Email: wet per mail :)

46. lume wrote at 15.10.2010 - 00:47 hours
hejj tung kaqanikuu nga CH
Homepage: Available, please click   Email: ...

47. F. wrote at 15.10.2010 - 00:46 hours
hallloooo kaqanikuuuu..te fala nga CH
Homepage: not entered   Email: not entered

48. kalaja wrote at 14.10.2010 - 09:45 hours
hej njerz a e pate ne tv se qka kan bo serbet ne itali ,,, tifozat serb e kallen flamurin ton kombertar para gjith botes ,, edhe na si tifoza duhet ta bejm te njejten qe me ju kallxu se nuk jemi gra me u tut po duhet me gjet nje flamure edhe para gjith kamerave kure te ket loje kemi me kalle ,,,
Homepage: not entered   Email: not entered

49. dj wrote at 11.10.2010 - 01:12 hours
i love kaqanikun
Homepage: not entered   Email: fgbdfbgdfb

50. mixha Brahe wrote at 09.10.2010 - 17:12 hours
Pershnetje,
kaēanikasi,
T'shpirtit e t'zemres, t'tanve, atyne me shpirte t'paqt e pa spirra,
Se pasha Zotin,bre mixhe, sote pake kane mbet ''ata'', pa e laku bigen!
Nuk di mixhe, qa u ba, disa po thojne ''pandemi'' e kohes s're, disa t'tjere thojne t'kunderten, se eshte koha ''pandemise'' s're!
Po nejse, se mbasi k'to dyja s'po i kuptoj, kam ra ne ujdi me vete veten, the po tham se ishallah eshte kaluse, dhe t'gjithe t'pshtojne, pa pasoja t'mdha t'shnetit e t'krese!
T'moqmit, kane thene se, krejt po munona me ti thene, po Ymytin s'ta jap.
E edhe une po mbaj ymyt, se njerezimi ka perjetue shume vujtje deri m'sote, e ishallah edhe vujtjes s'fundit i perballon.
Homepage: not entered   Email: not entered

51. trimi wrote at 09.10.2010 - 12:01 hours
O Fan,

Facebook i ka fajet

...Koha e ktyne Librave, po edhe e webfaqeve ka mbarue
Homepage: not entered   Email: not entered

52. kacanikasi wrote at 08.10.2010 - 20:50 hours
A ka najkush qo don mu rreh me mue per pike te qejfit
Se mojti sjam rrok me kerkan me u perla dhe du me provue a jam qaj uki i moqemi a jo qe kurkush ska mujte me me qite ne koker te shpines.
Pershendetje per te gjithe Kacanikasit , Ju rrespektoj po po due me ju nguc pak se prej dashnijes e kame.
E para nje viti a dy tane naten rrihshmi tue shkrue e tue shit men ne kete faqe , hahahaah. e shkruar e harruar.
Tung kalofshi mire e sukses KF Lepenci"
Njekohesishte shfrytezoj rastin te pershendes : Aben Mexhide, Sheherlijen, Gurin e Shpum,Mixhen Brah dhe shume ish lojtar te kesaj faqe.

Homepage: not entered   Email: not entered

53. alboni wrote at 03.10.2010 - 11:53 hours
kujeni bre aaa
Homepage: Available, please click   Email: albonid2010[AT]hotmail.com

54. lulja wrote at 02.10.2010 - 16:54 hours
ku jeni more, vendas ,qka ka te re ne ,kaqanik ,tung kaloni mire, ju pershendes shume
Homepage: not entered   Email: not entered

55. baba wrote at 25.09.2010 - 00:45 hours
shqipe cilen kang moj
Homepage: not entered   Email: not entered

56. BABA wrote at 25.09.2010 - 00:44 hours
o o trim i madh qenke me goj un jam dhanderr i kaqanikut e jo kaqanikas po leji kto fjalt e mdhaja se qene plak ... plus lunshnja kokshe vari lesh ska gje prej jush. spo dijshe tjeter gjee vetem mi ofendu njerzt ik o plaakooo
Homepage: not entered   Email: not entered

57. Shqipe wrote at 25.09.2010 - 00:42 hours
Pėrshėndetje,

A e ka dikush tė incizuar komplet kėtė kėngė:

KĖNGA E KAĒANIKUT
Homepage: Available, please click   Email: not entered

58. troja wrote at 25.09.2010 - 00:31 hours
hej mor ti dru i pa gdhendure hej more gjak armiku po ti je pjella e armikut gjak pris se pari nuk din te shrkuajsh e po tregon ti kanun se kush jan ata e kush jan ata ,,po kqyre more horr se duhet me te ardhe turpe cifit tan me u paraqit ne keso faqe publike kure nuk din shkrim e lexim e shprehje banale shkruan si ato grat e lagjes qe vetem llafosen e nuk i ndegjon kushe ,,,po une more analfabet te tregova emrin tim po ti nuk je burr se po te ishe burr e kishe ber te njejten gje siq bera une,,,more burrec me fustan grash more analfabet ,,po une kam takuar shum shqiptar ne Tiran qe nga 86-shta kam takuar burra nga Kacaniku qe me kan lene pershtypje per gjithe jeten se ishine burra si ne kohen e trimave qe shkruhet neper histori po une tash jam plake more skarrapic po kete dije se une nuk jam sherbetori i SALES e RAMES une jam nje burr qe i takoje Shqiprise etnike more horr,,,po per mua gjithe Shqiptare ku do qe jetojne jan vllezer te mi morre i pa ftyre ,,po mos ke dert more analfabet se sa her ne histori kemi pasure burra siti qe me shum kan deshire te flasin gjuhen e armikut se sa gjuhen e nenes,,qe besa po te them vetem behu burr siq i ka hije burrit nuk po te tham siq i ka hije shqiptarit se ti nuk je shqiptare ma trego adresen se besa te kofte do te takohemi e mos u llafose me fjale si te ishte sherbetore e rruges se kjo eshte faqe qe e lexojne femite e tan more horr ....per pjesmarres te perdishem qe jeni aktive ne kete faqe kerkoje njdjes shum se ndoshta u shpreha keq ne fjale po ber bese te zotit besomi se njerz si ky horri po me bjen nervoze shum,, se une ne kete faqe e kam gjeture ne google duke e kerkuare e sho kacanikun por pse po takoje kete te pa ftyre me te paren her nuk e kam besuare ,,,po e di se cka ka ne kacanik eeeee di se kacaniku ka burraaaa burra qe vdesin per aetdhe edhe sote edhe do te vdesin edhe neser se kacaniku ka zbardhe ftyren gjithe trojeve tona sa her e pergjithemone ,,,, per bese te zotit e per bes te bukes te me faleni o vllezer se e kam tepruar po kurr nuk do te shkruaj vetem do te vizitoj kete faqe duke ju shikuar ju vllezer te mi kure flisni mes vete,,,ju dua sa jeten time ,, paqa e meshira qofshin mbi ju vllezer kacanikas ..rrofshi pergjithmone
Homepage: not entered   Email: not entered

59. baba wrote at 24.09.2010 - 22:03 hours
po rri urt e mos qoo zonin more tropojan muti kokshe ti qasi si sali lushnja edhe ti kokshe qe gecen e vet e ka fut ne burg nr franc legen..
Homepage: not entered   Email: not entered

60. troja wrote at 24.09.2010 - 01:16 hours
tiiii baba shum trim une nuk jam nga kacaniku po kure te duash more trim vi e takohemi e me thuaj ne sy qa je tu desht me me than vetem ma trego emrin e vertet ti burr malsore qe besa e zotit ke me me pa aty pa nje e dy ,,, ama burra si ti dua ti takoj trim nga goja ...se ktu me shkronja po tregohesh shum burr i fort po si te duash ma jep adresen e shtepis edhe ne shtepi vi pa kurfar problemi e takohemi si ju ka hije burrav more burrec..eee po se sa harrova more trim se burri nuk e ka majt emrin msheft kure ka dal ne mejdan e emri im eshte ZEF LUSHNJA e ti ma trego e besa do te takohemi,,,mu ne ate vend ku ti ke deshir e do da pash se kush asht shqiptare e kush jooooooo
Homepage: not entered   Email: not entered

61. baba wrote at 23.09.2010 - 21:17 hours
Troja ti kokshe bash asi legeni qe o thojn te shoipris po epjav motren nje qunit te shqipris e sheh se ku e qon ne rrug me punu, e pash se ti nuk paske provoj me ato arsyja ime ke vetem qe jan njerz qe mosme ju beso si shiptar tjer jemi ate per kosoveret a e din qa thojn, vari kosovar esht ky , kaa edhe burra prej tyre si sala.... po rall jan ato,une nuk i krahasova me serbet kto se te serbi sun vjen njeri ma i poshter ,,, i paske hy ti fell punes po pate deshir takohem edhe ne kaqanik e imasim se kush esht ma shiptar qe po ofendojshe kshtu
Homepage: not entered   Email: not entered

62. Vala wrote at 23.09.2010 - 14:09 hours
Shqiptar te nderuar,vlezer dhe motra kudo qe ndodheni,me te vertet eshte turp te bejm ndarje kur se paku e ndjejm veten shqiptar.dallimi dhe ndarja e perhershme duhet te behet mezullumqaret serb qe ben e po ben krime mbi popullin shqiptar.Qdo pore te jetes okupatori serb e ka ushtruar ne Kosov ,dhe po keti okupatori i pngon qdo gje qe eshte shqiptare shkollimi i shqiptarve ne gjuhen amtare ,dhe si rrjedhim i nje qmendije ne bejm ndarjen ne mes vllezerve tan.Mund te ju thim tri fjal ,SHKOLLA ,KOMBI ,ATDHEU,tri fjal te shkurtra por te medha per ate qe e kupton .
Homepage: not entered   Email: not entered

63. Kacanikasi wrote at 22.09.2010 - 19:05 hours
Per Foriden dhe Baben qe po e mbrone: teoria se nuk jemi nje, eshte teori serbe qe ka per qellim coptimin e kombit e me te edhe gllaberimin e teriorit. Na jemi nje komb, flasim nje gjuhe, jemi nje gjake, kemi teritore te perbashketa, kulture dhe tradite te perbashket, por edhe dallime ne nyansa qe jane karkteristike te te gjitha kombeve. Nuk jemi veze qe te jemi tegjithe te ngjajshem, fundja vellau nga vellau dallon sadopak, sikur dallon kacnikasi nga Llapjani, apo Kosovari nga tetovari... Sikur qe dallon Shkodrani nga gjirokastriti dhepreshevari nga ulqinaku. Dallimi qendron ne karakter te njerzeve, dhe ketokaraktere jane krijuar ne rrethana te ndryshme. Sa i perket keqberesve, po ju them se kur per hee pare kam ardhe ne perendim, aty e kam perjetue zhgenjimin me temadh ne jete, kur kam takuar lloj lloj kosovari qe naj kane mare fytyren me jelljet e tyre. Ne teshumten e rasteve, tont me ata te shtetit ame (pra keqberesit) kane veprue bashkarisht.
Megjithate,pavaresisht ndryshimeve, nje perceptim si i babes dhe i florides, KURRE nuk guxon te thuhet publikisht, sepse i fyen rende edhe ndjenjat e shume atyre te ndershmeve kudoqfte qe jane. Pra, mendimet e tua "Babe", jane shume naive, te mos them ndryshe. TE BESOJ QE NUK KE MENDUAR KEQ POR GJITHCKA QE MENDOHET NUK DUHET DOMOSDO TE THUHET PUBLIKISHT. Respektoj edhe ata qe nuk janepergjegjes per veprimet e te tjereve, veqmas nese i perkasin gjakut tend.
Homepage: not entered   Email: not entered

64. troja wrote at 21.09.2010 - 20:52 hours
florida se pari te pershendes shum dhe shpresoj qe kjo pershendetje tju gjej mire gjithe vllezerve dhe motrave qe jetoni ne kontinent shum te madh....po florida kam pare une ate emision shum qe titullohet me ermin NE SHTRAT ME ARMIKUN .. per ket qe kemi pare une me disa shoket e mi kemi shkruar leter qeveris qe te nderrmarre dicka me keto ngjarje shum poshteruese.por nje fjale e urte qe eshte then shum kohe me heret .. ku thuhet njer ato dele cfar bariu qe po i ruan ... edhe ne njer ne cfar njerz po ne udheheqin .. po e shef edhe vet cfar marrie behet dhe askush nuk flet ,,por per keto sende nuk duhet te deshperohemi se gjithe shqipetaret nuk jemi te pa gabueshem ka njerz qe nuk kan moral ...per mendimin tim ato njerz duhet te vihen ne litar para gjith popullit qe kan pranuar qe te shtojne pjellen armikut ..por edhe nje mos te harrojm se jemi nje kombe dhe nje gjak .. lexo historit boterore qe nga luftat e lashta e deri te keto moderne gjith qe u luftua u be per teritore qe kush ishte me i fort donte te merrte me shume d.m.th. qe te fortit e kam marr token e te e jo te fortit dhe pa te drejt thon edhe sot se eshte toka jon .. ne ket rast eshte serbia qe thote se toka e kosoves eshte toka e shenjte e serbis.. eeee cka ne ateher pak te ndalemi dhe te mendojm qe kure ato po thojn per nje toke qe nuk ishte kurr e tyne ,dhe thojn se eshte e tyre ,,,, e pseee more ne mos te themi se edhe ne jemi nje shqiperi-kosove pse mos te rritim teritorin tone lashte qe te paret tan e lan me gjake ... pse mos te rritemi e te behemi forte qe tregojm historin e vertet ,,, keshtu qe nuk po e zgjas me shum se te gjithe e dime se cka ndodhi me ne me shekuj te tere ...ne duhet te behemi nje ..ju pershendes ....mbrojeni ate qe eshte e juaja po edhe ne cofse eshte nevoja edhe me jete vetem mos u kthe i turperuar....ADOLF HITLER..
Homepage: not entered   Email: not entered

65. florida wrote at 21.09.2010 - 02:16 hours
Pershendetje per te gjith,Mir i ke then disa fjal ti troja,qe paske,ofendu ,personin me nikun,baba,por,nuk po e kuptoj qe ti a ke pas kontakt ndonjiher me njerz nga shqiperia,un besa bukur si mir ,kam patur kontakte ,me shum,ketu ne Florida,por qe besa hiq nuk ju knojke kenga e mir o burr,por prap nuk po them qe jan te gjith te njejt,jojo,por me gjith ata qe kam pas kontakt,neve na lashin fajtor ,se gjoja paskem prish vllazerim bashkimin me serbet,bile bile shkonin edhe shum shum lart,por nuk po i ceku,te gjitha,por vetem edhe nji ty po ta them se nuk jan mu njashtu qe ti mendon,e ato fjal qe ja ke than ,,baba ,nejse le te mbeten enigm e juaja,,po besoj se edhe ti nuk je aq qorr sa mos me kuptu,,e si deshmi e fresket ,,kerko bre vlla ne ,,yutube,,martesat me serb,,aty do i gjesh dhe do i shohesh se kush jan,,aty flasin shum mir femrat shqiptare i sheh edhe vet ,,e nuk eshte vetem nji rast por me qindra raste.ashtu qe ,,bjen nji i prish edhe nji mij tjer tung
Homepage: not entered   Email: not entered

66. troja wrote at 20.09.2010 - 23:31 hours
hmmm ty more baba te paska mallku perendija hmm njeri ata qe te kan bab e njeri ata qe jetojn me ty ..se njerz si ti?,, ata nuk kan fytyre ,por ate fytyre qe e mbajn per me pa populli qe je njeri.... ajo fytyre te nevojitet per identitet jo per moral e jo per kombe ...te lutem merre dike qe di te lexoj e te tregon per historin e popullit tan qe Kosova dhe Shqipnia jan nje o njeri pa koke o njeri pa gjak shqiptari .................
AI QE S,FLET KET GJUHE TE BUKURE QOFT MALLKU DJALE PAS DJALI.....GJERGJ FISHTA
Homepage: not entered   Email: not entered

67. Xhelal Lika wrote at 19.09.2010 - 13:56 hours
O Burim Shehu(TURKI) hajde ma nreqi letrat se koha e gjuetis ka ardh dalim me sametin e vrajm naj thi hehhee
Homepage: not entered   Email: not entered

68. baba wrote at 17.09.2010 - 13:37 hours
shqipe leji qato fantazma qe i paske ne si kosovar sun po e bajm nermesveti e leje mo me rebelat e shipris se duhet mu vra me too ato sjan njerz moj budallic fcar andrrra kokshe ti
Homepage: not entered   Email: not entered

69. Shqipe wrote at 14.09.2010 - 12:42 hours
Shqipnia e Lirė

Do t'valvitet m'Kaēanik
M'Kaēanik, po, do t'valvitet
Kuq e zi Flamuri i shqyptarėvet,
Pėrse toka, shqyp ku flitet,
Ajo vetė asht, qi prej t'Parvet
Trashigim na e kemi pasė:
Mbrendė i huej, jo, ma s'do t'shklasė,
Posė atėherė, kur vjen pėr mik.
Homepage: Available, please click   Email: not entered

70. Vala wrote at 11.09.2010 - 14:47 hours
Sot esht dita kur pikon loti ,eshte nje dit qe permendet Zoti ,esht nje fjal me shum kuptim ,qe ne zemrat tona sjell gezim.ME FAT FITER BAJRAMIN ,PAQA DHE MESHIRA E ZOTIT QOFT MBI JU DHE MBAR FAMILJEN E JUAJ.
Homepage: not entered   Email: not entered

71. Kaēaniklija wrote at 10.09.2010 - 11:49 hours
Urime festa e Fiter Bajramit, me gjitha te mirat
Homepage: not entered   Email: not entered

72. xhelal Lika wrote at 10.09.2010 - 02:26 hours
ku jeni bre vendas urime per shum mote fiter Bajramin e kaloni mir jasht vendlinjes.Pershendes Burim Shehun kojshujen tem heeee
Homepage: not entered   Email: not entered

73. KaCanikas^BiBeR^i^TurshiVe wrote at 09.09.2010 - 23:31 hours
Ēdo ditė e kaluar sot te kujtohet ,ēdo familje sot tė bashkohet, ēdo miqėsi e humbur sot te ringjallet, ēdo gabim i bėrė sot le te falet.

URIME FITĖR BAJRAMIN
Homepage: not entered   Email: not entered

74. Sylejman V. Shehi wrote at 09.09.2010 - 13:21 hours
Ju uroj festėn e Fitėr Bajramit gjithė besimtarve duke ju dėshiruar gjdo tė mirė.
Homepage: not entered   Email: CH

75. sagovasja wrote at 09.09.2010 - 10:20 hours
ju uroj festen e fiter bajramit te gjithve stagovasve edhe zoti juv bekoft.
Homepage: not entered   Email: not entered

76. Kaqanikasja wrote at 09.09.2010 - 10:09 hours
Urime Festa e Fiter Bajramit dhe Zoti kabull jav baft Ramazanin
Homepage: not entered   Email: not entered

77. Gurbetqarja wrote at 09.09.2010 - 07:50 hours
Me fat Fiter Bajramin gjith besimtarve ju deshiroj dit t mbar me plot gezime ....pershendje nga Gurbeti
Homepage: not entered   Email: not entered

78. Kaēaniklia wrote at 08.09.2010 - 12:57 hours
Urime Festa e Fiter Bajramit, me gjitha te mirat
Homepage: not entered   Email: not entered

79. KaCanikas^BiBeR^i^TurshiVe wrote at 08.09.2010 - 00:47 hours
Pershendetje popull

Veq deshta te ju uroj syfyr t`kendshem e ishalla Zoti ja ka pranu atyne qe kan agjeru

Ju pershendes e kaloni mir krejt Kacaniklit kudo qe jeni
Homepage: not entered   Email: not entered

80. Ilaz Dullovi wrote at 07.09.2010 - 20:39 hours
I shpreh ngushlime Ismet Dullovit per vdekjen ebabait Vehbi Dullovi,allahu ne xhenet eFamiljes juaj gajretin
Homepage: not entered   Email: not entered

81. kacanikasja wrote at 07.09.2010 - 14:01 hours
i shpreh ngushllime familjes devolli dhe allahu ne xhenet
Homepage: not entered   Email: not entered

82. Raif Mani wrote at 05.09.2010 - 15:20 hours
Ju shprehu ngushellime, familjes Dullovi, per vdekjen e ages Vehbi,familjes Bela, per vdekjen e ages Sahit, familjes Dogani, per vdekjen e ages Arif, dhe familjes Raka, per vdekjen e ages Qamil.Zoti i shperbefte me Gjehnet, dhe familjarve gajretin.
Homepage: not entered   Email: not entered

83. Sylejman V.Shehi wrote at 03.09.2010 - 23:38 hours
i shprehi ngushėllime familjes dogani pėr vdekjen e Arifit,familjes Raka pėr vdekjen e ages Qamil,familjes bela pėr vdekjen e ages Sahit,Allahu i shperbleft me gjenet
Homepage: not entered   Email: CH.

84. lulja wrote at 03.09.2010 - 12:03 hours
pershendetje,atdhetar,si po kaloni ,tung kaloni mire
Homepage: not entered   Email: not entered

85. Gurbetqarja ' wrote at 31.08.2010 - 12:40 hours
mirmengjesiii kacanikk ju deshiroj dit t mbar dhe t kendshme ...
Homepage: not entered   Email: not entered

86. MehmetI- cnd wrote at 31.08.2010 - 05:54 hours
Familja Haxhiu ju shprehe ngushlline familjes Dogani per vdekjen e ages Arif,familjes Raka per vdekjen e ages Qamil si dhe familjes Bela per vdekjen e ages Sahit,Zoti i shperbleft me gjenet
Homepage: not entered   Email: not entered

87. Ali Hoxha wrote at 29.08.2010 - 22:22 hours
I shprehe ngushllime familjareve per vdekjen a Arifit.
Zoti e shperblefte me gjehnet.
Homepage: not entered   Email: not entered

88. mentor wrote at 29.08.2010 - 20:26 hours
ishprehe ngushlime familjes dogani per vdekjen zoti ne gjenet
Homepage: not entered   Email: not entered

89. Kemal Shehu wrote at 29.08.2010 - 15:08 hours
Ngushllime Familjes Dogani per vdekjen e Arifit.
Homepage: not entered   Email: not entered

90. baba wrote at 24.08.2010 - 17:06 hours
urime futbollisteve te lepencit per fitoren 1 me 0 ne ne drenas fillim te mbare ne ligen e pare te kosoves ju pershendet ish lojtari i lepencit
Homepage: Available, please click   Email: baba[AT].kosove

91. KaCanikas^BiBeR^i^TurshiVe wrote at 23.08.2010 - 01:26 hours
pershendetje Kacanikas kudo qe jani si ktu ashtu edhe jashte trojeve Shqipetare

Ju uroj syfyr t`kendshem e ishalla gjate axherimit ju rrafshohen kodrat :p

kaloni mir krejt kacaniklit kudo qe jeni
Homepage: not entered   Email: not entered

92. Negi - Ger wrote at 21.08.2010 - 14:36 hours
hey Kacanikasi Faleminderit per Propozim mirpo edhe une jam tu Ninue

nejse ju Pershendes te gjithve kalofshi sa me mir ne Kacanik se une Neser ikaaaaa per ne GER
Homepage: not entered   Email: not entered

93. xhevahire wrote at 20.08.2010 - 17:03 hours
selam krejtwe se harowa
teses,benit,gimit e krejtwe
Homepage: not entered   Email: miss-exotica[AT]hotmail.de

94. xhevahire wrote at 20.08.2010 - 17:01 hours
ku je qoki loqki
te pershendes xheva ka germanya

kiss
Homepage: not entered   Email: miss-exotica[AT]hotmail.de

95. vala wrote at 20.08.2010 - 12:46 hours
mirdita ju pershendes
Homepage: not entered   Email: not entered

96. Kacanikasi wrote at 18.08.2010 - 21:56 hours
O Zotri Negi, per Ty e kame nje propozim ; gjate dites shko e kaloje diten ne Ferizaj se atje smirret vesh fort se a ashte ramazan apo bajram)e Iftarin dhe masdarken kaoje ne Kacanik edhe ate deri ne syfyr
Homepage: not entered   Email: not entered

97. Negi - Ger wrote at 18.08.2010 - 15:16 hours
Pershendetje te gjithve u kallem ne Kacanik shummmmmmmmmm Nxet

boll keq qe esht Ramazan sun po shkon Njeri me u La me naj Bazent

nuk do te vi per Ramazan ne Pushim se keq Valla, veq ne Mbremje qe po bohet mir e Diten krejt Vdekje

tungiiiii
Homepage: not entered   Email: ska

98. lulja wrote at 14.08.2010 - 21:34 hours
pershendes te gjithve ne kaqanik ,klm tung
Homepage: not entered   Email: not entered

99. haku wrote at 11.08.2010 - 20:02 hours
urime muajin e shenjte te ramazanit gjithe besimtareve musliman
Homepage: not entered   Email: not entered

100. kaca wrote at 11.08.2010 - 19:09 hours
me fal ramazanin kaqanikut dhe gjith besimtarve
Homepage: not entered   Email: not entered

101. Dorentina wrote at 09.08.2010 - 17:46 hours
Po po edhe ne foto
po edhe kshtu Live eshte Kaēaniku i bukur!
Homepage: Available, please click   Email: d0renlicious[AT]hotmail.com

102. shqipja wrote at 09.08.2010 - 09:02 hours
Kaēaniku ėshtė i bukur edhe nė foto!
Homepage: Available, please click   Email: shqipja93[AT]hotmail.com

103. Dorentina wrote at 08.08.2010 - 20:32 hours
Ska ma mire se Kaēaniku!
Homepage: Available, please click   Email: d0renlicious[AT]hotmail.com

104. fidan hysa wrote at 06.08.2010 - 04:02 hours
TUNG NGA FIDA E PERSHENDES FAMILJEN TIME HYSA JU UROJ TE GJITHA TE MIRA NE JET TUNG KALONI MIR
Homepage: not entered   Email: not entered

105. fidan hysa wrote at 06.08.2010 - 03:59 hours
PERSHENDTJE NGA FIDA TE GJITHVE JU UROJ TE GJITHVE
Homepage: not entered   Email: not entered

106. nderi wrote at 04.08.2010 - 16:15 hours
folni more shqipe se shqiptare jeni mos ma felliqni gojen me ju sha
Homepage: not entered   Email: not entered

107. Shqipe wrote at 02.08.2010 - 12:33 hours
ICh bin oft im URlaub aber am besten ist es immer nOch in KACANIK !
Homepage: not entered   Email: not entered

108. Shqipe wrote at 02.08.2010 - 12:32 hours
KACANIK IST DAS BESTEEE BERHAUPT !!
Homepage: not entered   Email: not entered

109. daja rrust wrote at 01.08.2010 - 00:57 hours
a ka naj kush qe e nje kenan berishen nga kacaniku asht ne amerik ka banu ne banes te stacioni i autobuseve ose ni antar tjeter te familjes se tij,ju kisha falenderu shum
kam pas muhabet me ta por me ka humb kontakti me ta
Homepage: not entered   Email: daja rrust[AT]hotmail .de

110. bssnik@ive.se wrote at 31.07.2010 - 22:24 hours
per cilin djal e ke fjalen oj zana nrast se ke mundesi trego edhe njehere per sqarim familja osmani nga kaqaniku i vjeter apo nga kaqaniku ju pershendes per mirkuptim
Homepage: Available, please click   Email: besniku[AT]ive.se

111. zane krasniqi wrote at 30.07.2010 - 11:00 hours
iu shpreh ngushellime familjes osmani per humbjen e djalit ne nje aksident djalit zoti gjenetin familjes gajretin
Homepage: not entered   Email: not entered

112. mr.doni wrote at 28.07.2010 - 17:19 hours
shum faqe e mir veq diqka mungon me e ba msn te kuq
Homepage: Available, please click   Email: doni_tt[AT]live.com

113. fidan hysa wrote at 25.07.2010 - 16:00 hours
tung nga fida ju pershendes te gjithve ju uroj te gjitha te mira ne jet
Homepage: not entered   Email: fida_hysa[AT]hotmail.com

114. R.Mani wrote at 22.07.2010 - 22:34 hours
Urime, me te perzemerta per te gjithe popullin, dhe ne veēanti per bashkevendasve te mi,
ne vleresimin e Gjykates Nderkombetare te Drejtesise per ligjeshmerin e shpalljes se Pavarsise se Kosoves, njeherit te shpresojm edhe ne gjykymin e drejte te pa ndikuar , te Heronjeve te Gjalle te Kosoves, Ramushit me Shoke.
Homepage: not entered   Email: not entered

115. Sylejman V. Shehi wrote at 13.07.2010 - 19:05 hours
I shprehu ngushllime familjes Guri per vdekjen e Ekremit,zoti gjenetin dhe familjarve gajretin
Homepage: not entered   Email: CH

116. Sylejman V. Shehi wrote at 13.07.2010 - 19:00 hours
I shpehu ngushllime familjes Gula per humbjen e nėnės sė tyre,familjarve gajretin e tė ndjeres gjenetin.
Homepage: not entered   Email: CH

117. Gona FR wrote at 13.07.2010 - 11:20 hours
tung ,ju pershendes kacaniklit ku do qe jeni.
Homepage: not entered   Email: not entered

118. Kacaniklija wrote at 11.07.2010 - 11:03 hours
Harrova per te shkruat se ato qe i ke permende edhe pse ndoshta ne nje aspekt jane per disa te pa deshiruar per shkak te arritjeve ne pasuqi dhe aferave partiake eshte me rendesi qe ne momentin e duhur bash te tillet kane flijuar per lirin kombetare para lufte dhe mbas lufte,pa e kursyer as mundin e as jeten pra per te miren tone andaj mu per kete shkak duhet te jemi tolerant ndaj tyre ne at mase sa qe duhet me nje fare menyre te i kuptojme se jane edhe gjate luftes edhe pas luftes kane qene te zot edhe per popull edhe per vehte dhe i kane shfrytezue mundesite dhe pozitat edhe per interesa te tyre ( Ai qe rrin ner dardha han edhe dardha) po nuk duhet me hanger shume dardha por me mase se dihet qka bahet masanej.
Homepage: not entered   Email: not entered

119. Kacaniklija wrote at 11.07.2010 - 10:51 hours
Pershendetje per Dajen Ban dhe lexuesit e posaqerishte Mexhide avokaten ( hahahaha)


I lexova shkrimet e Dajes Ban, dhe me pelqej stili dhe niveli i pasqyrimit te mendimeve te tija.Ndoshta e tera eshte e vertet qe ka shkruar, e per kete e kane mendimin e dhe kacaniklite se ne Kacanik dihet se cdo kush nga dhe sa ka pase mjete startuese per te filluar bizneset, prejardhja e pasurise- mjeteve si dhe menyren e arritjes se pasurise.
Kacanikasit e dijne per cdo kend se sa luge i ka pase ne shpi qysh para 100 vjeteve dhe sa i ka tash ( mentaliteti i llojit te vet),
Mirepo nje gje qe eshte shume me rendesi eshte se gjate kohes pa marre parasysh mjetet dhe menyren ne aspektin e pasurise ka ngritje dhe ramje te personave dhe familjeve.
Eshte me rendesi se ne at aspekt duhet te kemi tolerance pasi qe nje fjale e urte popullore thote:
mA MIRE ME I PASE MIRE PUNET DREQI I YT SE MELAQJA E HUAJ:
SE PREJ TANIT MUNDE TE SHIFENT NDONJE HAJR NAJHER.
Edhe Shpresoj se prej tyre me menquri populli munde te nxjerr ndonjete mire pasi qe skemi ku i qojme dhe skan ku na qojne tonet jemi.
Homepage: not entered   Email: not entered

120. KaĒanikasi wrote at 10.07.2010 - 21:13 hours
Ngushllime edhe familjes se Nejazi Zharkut per vdekjen tragjike te Avniut.

Homepage: not entered   Email: not entered

121. KaĒanikasi wrote at 10.07.2010 - 21:07 hours
Ngushllimet me te sinqerta Vėlezėrve dhe familjareve per vdekjen Ekremit te cilin shume e kame rrespektuar dhe me te kame ndejtur shume .Njekohesishte i shprehi ngushllime dhe familjeve Jezerci, Shehu, dhe Gula.
Zoti ne Xhenet.
Homepage: not entered   Email: not entered

122. izahiri stuttgart wrote at 10.07.2010 - 20:25 hours
Ekrem Avdulla Guri Farmacisti lagje e re
vllavi i skenderit rexhes edhe naserit
Homepage: not entered   Email: not entered

123. KaĒanikasi wrote at 10.07.2010 - 03:42 hours
Kisha lutur personin me nofken Guri i hasanit te me njohton se per cilin te ndjer Ekrem Guri bahet fjale
qe me pare ju falenderoj per informate.
Homepage: not entered   Email: not entered

124. Vala wrote at 07.07.2010 - 18:00 hours
I shprehi ngushllimet e mija familjes Gula per vdekjen e nenes se tyre.Zoti gajretin ,e te ndjeres Gjenetin.
Homepage: not entered   Email: not entered

125. imer wrote at 07.07.2010 - 09:24 hours
i shprejm gushlim familjes gula per per vdjeken e nanes se tyre ne kacanik kemal gules
Homepage: not entered   Email: imer_gizza[AT]hotmail com

126. lulja wrote at 30.06.2010 - 18:23 hours
i shpreh ngushllime familjes zharku per djalin e tyre avnin ,zoti ne gjenet
Homepage: not entered   Email: not entered

Page: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70

© 1999 - 2020 by Jens Schauer. All rights reserved.
The free guestbook from ComSite is available here !

Bookmark this page: Save to del.icio.us Digg This! Reddit It Share on Facebook Submit To Propeller Furl This Fark It Add to Yahoo MyWeb2 Add to Technorati Favorites! Seed This Twit This! Add to Windows Live favorites Add to ma.gnolia Add to Ask Add to Backflip Add to Blinklist Add to Blogmarks Add to Diigo Add to Bluedot Add to FeedMeLinks Add to Kaboodle Add to Link A Gogo Add to LinkedIn Add to Mister Wong Add to Mixx Add to Multiply Add to Netvouz Add to Segnalo Add to Slashdot Add to Spurl Add to Yardbarker Add to StumbleUpon Add to Webnews Add to Linkarena Add to Icio Add to Linksilo Add to your Browser Favorites